Reagujte bez životopisu

Vodič nákladného automobilu

Hammerl Textilcare k. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
čo najskôr
4,69 EUR/hod.netto mzda minimum od 1.700 euro vrátane príplatkov a diét

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru z Malaciek k zákazníkom v Rakúsku - hlavne okolie Viedne.

Vodiči denne končia v Malackách, nespí sa v autách.

Firma Hammerl Textilcare k.s. z Malaciek hľadá šikovného a zodpovedného vodiča na zásobovanie našich zákazníkov (rozvoz sa robí vozidlami od 3,5t až po 18t. vozidlo) - vodičský preukaz typu B a C je nutný, typu E je vítaný.
V prípade záujmu pošlite životopis na mailovú adresu:
[email protected] a [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Uprednosťujeme uchádzačov s praxou vodiča LKW.

Firma Hammerl Textilcare k.s. sa venuje praniu a žehleniu prádla, hlavne pre zahraničnú klientelu v oblasti hoteliérstva a cestovného ruchu.
ID: 4361475  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,69 EUR/hod.