Obsluha linky Povrchovej úpravy

Hammerbacher SK, a.s.

Miesto práce
Pukanec
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
5,6 EUR/hod.mzda od 5,6 €/hodinu,.13. a 14. plat podľa hospodárskych výsledkov Dochádzkový bonus (do výšky 200 € za kvartál) Nadštandardné príplatky za nadčas.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava povrchu dielov pred nanášaním farby,
zodpovednosť za vykonávanie povrchovej úpravy dielov a výrobkov.
Manipulácia v procese povrchovej úpravy.

Sociálne príspevky:
Príspevok zamestnávateľa na DDS 2 % z hrubej mzdy
Víkendový relaxačný pobyt v kúpeľoch Dudince
Iné výhody:
Možnosti vzdelávania (napr. interné jazykové kurzy) a osobného rastu
Stabilná spoločnosť
Mzda najneskôr do 15.dňa v nasl. mesiaci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
analyzovanie a riešenie problémov

Akciová spoločnosť Hammerbacher SK, a.s. so sídlom v Pukanci vyrába kancelársky nábytok. Z pôvodného vzťahu dodávateľ – zákazník vznikla kapitálovo a organizačne prepojená podnikateľská skupina, zameraná na vývoj výrobkov, výrobu, predaj a služby. Majoritným akcionárom spoločnosti a hlavným zákazníkom je spoločnosť Hammerbacher GmbH so sídlom v Neumarkte. Spolupráca spoločností trvá od roku 1991.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4366884  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,6 EUR/hod.