Majster - Údržba strojov a zariadení

Hammerbacher SK, a.s.

Miesto práce
Pukanec
Termín nástupu
ihned
1 300 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie podľa schopností a skúseností uchádzača - 13. a 14. plat podľa hospodárskych výsledkov,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Povinnosti a zodpovednosti zamestnanca:
- Zodpovednosť za chod oddelenia údržby a koordinácia oddelenia,
- Efektívne personálne a odborne riadiť 9 technikov na úseku údržby,
- Operatívne zabezpečovať odstránenie porúch strojov, zariadení za účelom zabezpečenia chodu prevádzky,
- Zabezpečovať opravy a údržbu SaZ, plánovanie pravidelných prehliadok a revízií,
- Zabezpečovať obstarávanie a uskladňovanie náhradných dielov strojov,
- Spolupracovať pri obstarávaní nových technologických zariadení a investícií,
- Práca vo firemnom ERP (Abas),
- Zabezpečovať podklady k návrhu na vyradenie opotrebovaných zariadení a technológií a následne ich ekologickú likvidáciu,
- Viesť pravidelnú mesačnú evidenciu spotreby energii a pripravovať podklady pre dohody odberov energií,
- Spolupracovať pri zostavovaní návrhu plánu opráv a investícií,
- Aktívne spolupracovať pri správe odpadového hospodárstva a dodržiavaní platnej legislatívy životného prostredia (odpady, ovzdušie, vodohospodárstvo),
- Správa revízií,
- Zabezpečovať činnosti z oblasti PO a BOZP v spolupráci s bezpečnostným technikom

– dochádzkový bonus (do výšky 160 € za kvartál)
– nadštandardné príplatky za nadčas
– príspevok zamestnávateľa na DDS 2 % z hrubej mzdy
– víkendový relaxačný pobyt v kúpeľoch Dudince
– zvýhodnená cena na výrobky spoločnosti
– mzda najneskôr do 15.dňa v nasl. mesiaci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (elektro, strojárstvo)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prehľad a znalosť o elektrozariadeniach a strojoch je podmienkou (vhodný uchádzač by mal mať prehľad v oblasti technológie strojov a zariadení)
- prax na pozícii vedúceho zamestnanca je výhodou,
- Schopnosť viesť a motivovať tím
- Znalosti technickej dokumentácie a orientácia na trhu s technickými výrobkami, strojmi a službami
- Znalosť príslušnej legislatívy – prehliadky, revízie, normy
- Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, Flexibilita
- vlastniť platnú vyhlášku §21,22,23 je výhodou,
- prax s ERP systémom výhodou,
- kandidáti so skúsenosťou s procesmi v technickej oblasti budú uprednostňovaní

Akciová spoločnosť Hammerbacher SK, a.s. so sídlom v Pukanci vyrába kancelársky nábytok. Z pôvodného vzťahu dodávateľ – zákazník vznikla kapitálovo a organizačne prepojená podnikateľská skupina, zameraná na vývoj výrobkov, výrobu, predaj a služby. Majoritným akcionárom spoločnosti a hlavným zákazníkom je spoločnosť Hammerbacher GmbH so sídlom v Neumarkte. Spolupráca spoločností trvá od roku 1991.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4189656  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac