CNC operátor v kovovýrobe

Hammerbacher SK, a.s.

Miesto práce
Pukanec
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
640 € (po zapracovaní mesačná prémia do výšky 15%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC zariadení v kovovýrobe (CLOOS, TRUMPF).

- práca v stabilnej spoločnosti s vybavením najmodernejšou technológiou,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- nadpriemerné príplatky za nadčasy
- 13. plat podľa hospodárskych výsledkov
- bonus za dochádzku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Počet rokov praxe

1

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie a práce s meradlami,
- základné počítačové zručnosti,
- ochota a schopnosť pracovať vo viaczmennej prevádzke,
- zmysel pre tímovú prácu.

Akciová spoločnosť Hammerbacher SK, a.s. so sídlom v Pukanci vyrába kancelársky nábytok. Z pôvodného vzťahu dodávateľ – zákazník vznikla kapitálovo a organizačne prepojená podnikateľská skupina, zameraná na vývoj výrobkov, výrobu, predaj a služby. Majoritným akcionárom spoločnosti a hlavným zákazníkom je spoločnosť Hammerbacher GmbH so sídlom v Neumarkte. Spolupráca spoločností trvá od roku 1991.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hammerbacher Sk, a.s.
Čierne blato 38
93505 Pukanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Ižold
Tel.: +421918764570
E-mail: poslať životopis
ID: 3595779   Dátum zverejnenia: 7.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   640 € (po zapracovaní mesačná prémia do výšky 15%)