Analytický chemik

hameln rds s. r. o.

Miesto práce
Horná 36, Modra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyskytujú sa v opise Vášho "dream job" slová "farmácia", "analýza", "chémia" a "správna výrobná prax" v akejkoľvek kombinácii a poradí?
Chcete pracovať pre špičku farmaceutického priemyslu, byť v tíme s top odborníkmi zastrešujúcimi vývoj, výrobu, analyzovanie a testovanie liekov a liečiv pre európsky i zaoceánsky trh?
Ak áno, čítajte ďalej prosím, a starostlivo zvážte nasledujúcu ponuku.

Aká by bola Vaša náplň práce?
* Rutinné analýzy pre vzorky farmaceutického pôvodu (aktívne farmaceutické substancie a lieky) chromatografickou technikou so zameraním na HPLC
* Príprava vzoriek liečiv a liekov na Oddeleniach kontroly kvality (váženie, spracovanie) podľa schválenej dokumentácie
* Výsledky analýz zaznamenávať v laboratórnom informačnom systéme (LIMS)
* Obsluha pridelených prístrojov a zariadení
* Práca a ovládanie riadiaceho softvéru určených chromatografických systémov
* Spolupráca v rámci riešenia čiastkových projektových úloh
* Spracovanie a vedenie príslušnej dokumentácie v súlade s požiadavkami SVP a interných predpisov
* Mnoho ďalších challenging úloha a zadaní.

Naši zamestnanci sú pre nás prioritou a vkladom, ktorého hodnotu si ako zamestnávateľ veľmi dobre uvedomujeme a preto ponúkame širokú paletu benefitov a zamestnaneckých výhod.
Okrem iných sú to:
Nadnárodný charakter spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a etablovaným dobrým menom
Dynamické a zároveň príjemné prostredie
Flexibilný pracovný čas
Kariérny a profesijný rast
Vzdelávanie na pracovisku- interné a externé kurzy a školenia najvyššej kvality (kurzy AJ v pracovnom čase)
Výborná strava v modernej kantíne - zamestnanec platí 1,32 za obed (výber zo 4 jedál)
Každoročná garantovaná valorizácia miezd
Program odporúčaj zamestnanca (500 Eur bonus)
Príspevok na šport a kultúru (150 Eur ročne)
Príspevok na zdravotnú starostlivosť (100 Eur ročne)
Komplexné preventívne lekárske prehliadky hradené zamestnávateľom (1x za 2 roky)
Dorovnanie príjmu počas 4-10 dňa PN do výšky 80%
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily ( 60 Eur ročne)
Odmena za darovanie krvi
Príspevok do DDS
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Nenávratné príspevky zo SF pri ťažkých životných udalostiach a haváriách
Sicky days navyše - 2 dni
Platené voľno (2 dni) pre rodičov s dieťaťom do 15 rokov veku
Koncoročná odmena do výšky 13 platu (i viac ) v prípade priaznivých hospodárskych výsledkov spoločnosti

Ďakujeme všetkým záujemcom o uvedenú pracovnú pozíciu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú ponuku.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, farmaceutické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• Precíznosť, zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa nové veci
• Analytická chémia a prax v analytickom laboratóriu výhodou
• Tímová spolupráca, schopnosť organizovať si úlohy a načasovanie
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Pokročilé znalosti práce s PC (Word, Excel, Outlook)
• Zdravotná spôsobilosť pre prácu s chemickými látkami

Nadnárodná spoločnosť hameln rds s.r.o. so sídlom materskej spoločnosti v Nemecku a dcérskou spoločnosťou na Slovensku ponúka kompletné služby v oblasti vývoja a výroby farmaceutických liečiv a zavádzania farmaceutických produktov na trh.

Poskytujeme komplexné služby pre zákazníkov v oblasti farmácie, biotechnológie, chémie a medicínskej technológie.

Ponúkame rozsiahlu škálu služieb, ktoré sú jedinečné na medzinárodnom trhu v oblasti farmaceutického priemyslu: vývoj farmaceutických produktov a laboratórne služby v podmienkach SVP, rozsiahly registračný servis vrátane aktualizácií existujúcej registrácie, výrobu a vývoj API vrátane prípravy registračnej dokumentácie v súlade s EÚ predpismi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Lattová
E-mail: poslať životopis
ID: 4836165  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac