Laborant na Oddeleniach kontroly kvality, Modra

hameln rds s. r. o.

Miesto práce
Horná 36, Modra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 812 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava vzoriek liečiv a liekov na Oddeleniach kontroly kvality (váženie, spracovanie) podľa schválenej dokumentácie v spolupráci s ďalšími analytikmi.
Obsluha určených prístrojov a zariadení.
Spracovanie a vedenie príslušnej dokumentácie v súlade s požiadavkami SVP.

Zázemie zahraničnej spoločnosti.
Dynamické a zároveň príjemné prostredie.
Možnosť rastu a vzdelávania.

Ďakujeme všetkým záujemcom o uvedenú pracovnú pozíciu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú ponuku.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemické, farmaceutické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta očakávame precíznosť, zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa nové veci.
Analytická chémia a skúsenosti v analytickom laboratóriu sú výhodou.
Znalosť anglického jazyka je výhodou.
Zdravotnú spôsobilosť pre prácu s chemickými látkami.

Nadnárodná spoločnosť hameln rds s.r.o. so sídlom materskej spoločnosti v Nemecku a dcérskou spoločnosťou na Slovensku ponúka kompletné služby v oblasti vývoja a výroby farmaceutických liečiv a zavádzania farmaceutických produktov na trh.

Poskytujeme komplexné služby pre zákazníkov v oblasti farmácie, biotechnológie, chémie a medicínskej technológie.

Ponúkame rozsiahlu škálu služieb, ktoré sú jedinečné na medzinárodnom trhu v oblasti farmaceutického priemyslu: vývoj farmaceutických produktov a laboratórne služby v podmienkach SVP, rozsiahly registračný servis vrátane aktualizácií existujúcej registrácie, výrobu a vývoj API vrátane prípravy registračnej dokumentácie v súlade s EÚ predpismi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Lattová
E-mail: poslať životopis
ID: 3857303  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 812 EUR/mesiac