Vodič nákladného MV

Hamburger Recycling Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Vedenie osobných, nákladných vozidiel a manipulačnej motorovej techniky spoločnosti v rozsahu platných oprávnení a osvedčení pracovníka
 Vykonávanie pravidelnej údržby strojov, zariadení na pracovisku, na ktorých vykonáva prácu
 Viazanie bremien - kurz viazania bremien výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

5

Nutnosť:
Kvalifikačná karta vodiča (KKV)
Digitálna karta vodiča

Spoločnosť Hamburger Recycling Slovakia s.r.o. je členom skupiny Prinzhorn, ktorá má vo svojom portfóliu spracovateľské závody na výrobu vlnitej lepenky z odpadového papiera v Maďarsku, Rakúsku a Nemecku. Je výhradným nákupcom odpadového papiera zo Slovenska pre vlastné spracovateľské závody.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4597770  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac