Prevádzkový manager reštaurácie

HALSTAV, s.r.o.

Miesto práce
Námestie Slovenského národného povstania 13, Rajec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v novootvorenej reštaurácií managerovi, ktorý už má preukázateľné skúsenosti z riadenia reštaurácie a svojou skvelou organizáciou, príjemným a profesionálnym prístupom dokáže vytvoriť prostredie rýchlej obsluhy skvelých jedál a nápojov, ktoré vytvoria nielen gastronomický ale aj estetický zážitok.

Nebojíte sa nových a veľkých výziev? Dokážete byť Šéf Gastro hrdinov aj v tejto neľahkej situácií?

Ponúkame prácu UŽ zabehnutému a vytrvalému človeku, ktorý túto pozíciu už vykonával.

Náplň práce:
- výber, zaškolenie a starostlivosť o personál v gastro prevádzkach
- riadenie personálu - plánovanie smien, prideľovanie úloh, kontrola, hodnotenie
- výber vhodných dodávateľov a komunikácia s nimi
- objednávanie, preberanie a kontrolovanie dodaného tovaru
- kalkulácia nápojov a doplnkov servisu
- spolupráca so šéfkuchárom
- organizačné zabezpečenie prevádzky - koordinovať prácu kuchyne i servisu
- organizácia, koordinácia eventov, svadieb, hostín a podobne
- spravovanie skladovej evidencie
- vykonávanie pravidelných inventúr
- dodržiavanie HACCP a technologických štandardov či postupov
- vytváranie denných reportov, štatistík, uzávierok
- svojim prístupom prispievať k príjemnému pracovnému prostrediu

U nás získate:
kolegov, ktorí robia svoju prácu srdcom
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- služobný mobilný telefón
Prácu založenú na dôvere a partnerstve
- pravidelný a deklarovaný plat
- výplatný termín najneskôr do 10-tého dňa v mesiaci
- poskytovanie pracovného oblečenia
- školenia a profesionálny rozvoj
- dotované stravovanie a pitný režim
- bezpečné pracovné podmienky

Životopisy prosím posielajte emailom na [email protected]. Tešíme sa na každú reakciu na túto pracovnú ponuku. V prípade veľkého počtu záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
FoodMan - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómie, hotelierstva

Počet rokov praxe

2

- preukázateľná prax na pozícií prevádzkar/ F&B manažér minimálne 2 roky podmienkou
- skúsenosť s prípravou a realizáciou eventov a akcií o veľkom počte hostí tj.svadby, oslavy atď
- otvorená komunikácia, zmysel pre zodpovednosť, schopnosť viesť ľudí a zvládať aj náročné situácie
- samostatnosť
- ochota zastúpiť ktorúkoľvek pozíciu jeho podriadených
- práca so skladovým systémom (evidencia)
- prax vo vytváraní kalkulácii nápojov a doplnkov servisu
- kreativita, efektivita viac ako vítaná
- zmysel pre poriadok
- zodpovednosť

Predstavujeme vám novootvorenú reštauráciu v srdci mesta Rajec. Moderne zariadený interiér v spojitosti s prírodou.
Ponúkame modernú kuchyňu a tie najchutnejšie pokrmy najvyššej kvality, pretože na kvalite surovín si dávame obzvlášť záležať. Okrem ala carte ponúkame cez pracovný týždeň aj tri druhy obedového menu a týždenný špeciál. Okrem iného ponúkame pravidelné víkendové a sezónne ponuky a Ázijsku kuchyňu - srdcovku nášho šéfkuchára.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4332426  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac