Vo Vašom meste - necestuj, realitný maklér - naučíme vás to - žiadne vysedávanie v kancelárii, bez poplatkov, aj popri inej práci

HALO reality s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
top odmeňovanie 50-72% (MOTIVAČNÉ ODMEŇOVANIE) z provízie a najlepšie služby maklérom v SR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PÔSOBÍTE V MIESTE VÁŠHO BYDLISKA ALEBO KDEKOĽVEK NA SLOVENSKU BEZ OBMEDZENIA, AJ V PRÍPADE, ŽE V DANEJ LOKALITE NEMÁME KANCELÁRIU.

Pridajte sa k nám a naučíme Vás všetko (aj keď ste robili úplne v inej profesii) o predaji nehnuteľnosti a presvedčíte sa, že sme pohodový kolektív, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom. Nepožadujeme od maklérov, aby vysedávali v kancelárií, práca aj z domu a popri inom zamestnaní.

Sme JEDNOTKA v realitách na Slovensku, už viac ako 20 vlastných kancelárii (nie sme franšíza).

  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
  • obhliadky nehnuteľností a ich fotenie
  • sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
  • flexibilný pracovný čas

Pridajte sa k nám a odpadne vám veľa administratívnych, právnych a ekonomických úkonov, reklamných poplatkov za inzercia nehnuteľností, google reklamu, realitný softvér atď. S nami získate know-how ako čo najlepšie profesionálne predávať nehnuteľnosti. Máme vlastný firemný softvér vyvíjaný už viac ako 10 rokov len pre vás, ktorý je najlepší v realitách na Slovensku.

Motivačné odmeňovanie:
  • reprezentačné auto BMW X2 s plnou nádržou na 1 mesiac pre makléra mesiaca
  • bonus z každého obchodu za firemnú reklamu na vašom aute
  • bonus z každého obchodu pre maklérov bez kancelárie v danom okrese
  • bonus pre manažérov z obratu pobočky
  • vernostný/kariérny rast podľa dosiahnutého obratu za predchádzajúci rok
  • firemné celoslovenské a lokálne akcie
  • odmeňovací systém 50-72% z provízie predaja a najlepšie realitné služby pre maklérov našej spoločnosti

TOP MAKLÉRI SPOLOČNOSTI MAJÚ MOŽNOSŤ RIADIŤ SI SVOJ TÍM MAKLÉROV.

U nás nájdete:
  • ZÁZEMIE V NAJSILNEJŠEJ A NAJVÄČŠEJ NEFRANŠÍZOVEJ REALITNEJ KANCELÁRIE NA SLOVENSKOM TRHU (nie sme žiadna sieť, ale kvalitná - jedna realitná kancelária)
  • bezplatné školenie /ak začnete seriózne pracovať/ a semináre
  • žiadne poplatky ani licencie, nie sme franšíza
  • žiadne predajné limity, ani povinné sedenie v kanceláriach
  • inzercia na prvom mieste - ponuky inzerujeme na viac ako 200 weboch, našu reklamu ako jedinej realitnej kancelárii môžete vidieť v celoslovenských printoch (Život, Nový čas, Pravda, Plus 1 deň, Plus 7 dní...) a rádiach (Fun rádio, Jemné,...)
  • žiadne vyhľadávanie súkromnej inzercie, všetko nájdete vytriedené v našom systéme do pár minút
  • NAJLEPŠÍ ODMEŇOVACÍ SYSTÉM V SR /žiadne odpočty, skryté poplatky, príspevky a pod./

Záujemcovia o prácu posielajte svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu [email protected].

Aj ty môžeš jazdiť na našej "formule" s plnou nádržou.
Pozrite si aj náš web zameraný na kariéru realitného makléra.
Pozrite si video prečo HALO reality.
Pozrite si video bezplatné pravidelné vzdelávanie - Akadémia HALO reality.
Pozrite si našu facebook stránku, PRÍPADNE PRIDAJ SI NÁS NA FB HALO reality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

  • komunikatívnosť
  • zodpovednosť
  • flexibilita
  • byť tímový hráč
  • čistý register trestov

V ROKU 2022 SME PREDALI/PRENAJALI VIAC AKO 1200 NEHNUTEĽNOSTÍ, ČO JE MEDZI REALITNÝMI KANCELÁRIAMI NAJVIAC NA SLOVENSKU.

Spoločnosť HALO reality je najväčšia celoslovenská realitná kancelária. Nepracujeme ako franšíza - neplatíte nám žiadne vstupné, ročné, licenčné, či pravidelné školné poplatky. Hľadáme spolupracovníkov, ktorí by zapadli do nášho kolektívu ako jednotlivec - maklér, prípade si otvorili svoju kanceláriu vo svojom meste (s minimálnymi mesačnými nákladmi s partnerskými výnosmi z obchodov z celého okresu).

V realitách sme JEDNOTKA na SLOVENSKU - viac ako 60 okresov, 100 maklérov, viac ako 1500 aktuálnych ponúk. Ako v jednej z mála spoločností na Slovensku sa vedenie plne venuje maklérom, manažérstvu a marketingu spoločnosti (nerobí maklérov), čo oceníte vo všetkých oblastiach podpory značky vo vašom regióne.

Kancelárie:
- kancelária Banská Bystrica, Nám. Slobody 9
- kancelária Banská Štiavnica, Dolná 2
- kancelária Bratislava, Račianska 77C
- kancelária Dunajská Streda, Hlavná 37/19
- kancelária Galanta, Hlavná 929/6
- kancelária Komárno, Mederečská 749/81
- kancelária Levice, Pri podlužianke 3
- kancelária Liptovský Mikuláš, Garbiarska 2583
- kancelária Lučenec, T. G. Masaryka 7
- kancelária Malacky, Sasinkova 5377/1D
- kancelária Nové Zámky, Kraskova 2
- kancelária Partizánske, Nitrianska 99
- kancelária Považská Bystrica, Centrum 265
- kancelária Prievidza, G. Švéniho 8
- kancelária Prešov, Levočská 3
- kancelária Rimavská Sobota, Salvova 1
- kancelária Senec, Krátka 4729/6
- kancelária Senica, Hviezdoslavova 473/22
- kancelária Spišská Nová Ves, Letná 55
- kancelária Trebišov, M. R. Štefánika 1515
- kancelária Trnava, Trojičné nám. 9
- kancelária Zvolen, Námestie SNP č. 75/26
- kancelária Žiar nad Hronom, SNP 111

BONUSY MAKLÉROM, TOP ODMEŇOVANIE - V HALO REALITY SA ZA ROK 2022 ROZDELILO MEDZI MAKLÉROV LEN NA EXTRA BONUSOCH VIAC AKO 125 000€.

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan (PO) Kiripolský
E-mail: poslať životopis
ID: 3739146  Dátum zverejnenia: 26.5.2020