Obchodná zástupkyňa

Halmat s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
január 2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s novými ako aj súčasnými zákazníkmi. Rozbiehanie obchodných aktivít a nadväzovanie nových obchodných vzťahov. Predaj výrobkov spoločnosti. Zabezpečovanie zákaziek pre výrobu vo firme. Nadväzovanie obchodno-výrobných spoluprác. Zvyšovanie obratu firmy. Navrhovanie zmien v produktovom portfóliu na základe aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít. Inovácie obchodných a predajných aktivít. Tvorba cenových ponúk pre zákazníkov a pod..

-práca v stabilnej neustále sa rozrastajúcej spoločnosti produkujúcej výrobky rôzneho druhu pre spoločnosti s medzinárodným pôsobením,
- primerané platové ohodnotenie (základ + provízie z predaja)
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu

Miestom výkonu práce je kancelária v sídle firmy s poľom pôsobnosti v rámci celej Slovenskej republiky spojené s návštevami zákazníkov a potenciálnych zákazníkov. Od uchádzačov sa nevyžaduje denno denná prítomnosť v kancelárii na sídle spoločnosti, výsledky práce je možné prezentovať elektronickou formou a na základe reportov prezentovaných na dohodnutých stretnutiach v sídle firmy, preto sa uchádzači zo vzdialenejších krajov nemusia obávať vyžadovanej pravidelnej dochádzky do sídla firmy, viac nám záleží na výsledkoch práce ako na bezprostrednej prítomnosti nového kolegu.

Informácie o výberovom konaní môžete získať prostredníctvom e-mailu:
[email protected],
alebo na telefónnych číslach:

0905475116

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárke, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie technického zamerania
- znalosť čítania technických výkresov podmienkou
- prax na danej pozícii, respektíve vzdelanie v odbore (
- vlastné auto (výhodou),
- samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva, flexibilita, komunikatívnosť.

Hlavným zameraním spoločnosti HALMAT so sídlom v Gemerskej Hôrke je strojárska výroba náhradných dielov, kusová a malosériová výroba. Spoločnosť vznikla v roku 1992 a špecializovala sa na malé zákazky. Postupným rozširovaním a modernizovaním svojich výrobných možností je v súčasnosti schopná plniť náročné požiadavky svojich odberateľov.
Nosným výrobným programom je:
1. zámočnícka
2. kovoobrábanie
3. povrchová úprava kovov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3185542  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac