Kuchár

HALL OF KINGS

Miesto práce
Hálova 5, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
nástupný plat od 520€ + motivačná zložka a bonusy (možnosť zárobku 1200€, záleží od skúseností a zručností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi vás privítame v našom tíme v príjemnej reštaurácii HALL OF KINGS v Petržalke, do ktorej hľadáme kolegu - kuchára/kuchárku, ktorý/á svojou prácou dokáže spríjemniť deň zákazníkom a aj kolegom nielen v kuchyni. Si kuchár/kuchárka so skúsenosťami? Pridaj sa k nám.

Práca spočíva v príprave a výdaji obedového menu, jedál ala carte a všeobecnej práce v kuchyni.

# práca v úplne novej a modernej kuchyni (konvektomat, výdajné pulty, ...)
# práca v stabilnom a príjemnom prostredí
# osobitný prístup zo strany vedenia
# nadčasový dizajn reštaurácie

Životopisy posielajte e-mailom, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požadujeme prax v obore. Termín nástupu je IHNEĎ, príp. dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti na pozícii kuchár sú nevyhnutné.

Novootvorená prevádzka v Petržalke s jedinečným dizajnom, príjemným prostredím, letnou terasou a zaujímavou ponukou pre všetky vekové kategórie.
ID: 3634559  Dátum zverejnenia: 2.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 520€ + motivačná zložka a bonusy (možnosť zárobku 1200€, záleží od skúseností a zručností)