700 EUR

Zásobovač, vodič (sk. C)

HAGLEITNER HYGIENE SLOVENSKO s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť budete pracovať na hlavný pracovný pomer iba počas pracovný dní. Budete voziť našim zákazníkom (inštitúcie, hotely, reštaurácie, školy a pod.) v rámci prideleného regiónu tovar podľa sprievodných dodacích listov, ďalej budete vykonávať jednoduché montáže a príp. opravy našich dávkovačov. Na rozvozy Vám bude poskytnuté firemné vozidlo.

Firemné vozidlo (Iveco Daily/VW Crafter) s potrebným vybavením pre rozvoz a montáž tovaru.

Hľadáme do príjemného kolektívu kolegu, ktorý by mal svoju prácu rád a vykonával by všetky zverené úlohy zodpovedne .

Ponúkame prácu na hlavný pracovný pomer. Práca iba počas pracovných dní pondelok-piatok. V prípade zastupovania ochota prespať v inom regióne (KE, SC). Termín nástupu možný ihneď, resp.dohodou.

Ak hľadáte zamestnanie práve s takouto náplňou práce budeme radi, ak nás oslovíte a poskytnete nám Váš životopis. Odoslaním Vášho životopisu nám automaticky dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s právnymi predpismi.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho interného výberu.

Vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadné stretnutie práve s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Príjemný v komunikácii so zákazníkmi, odolnosť voči stresu, spoľahlivosť, tímový hráč, časová flexibilita a ochota denne cestovať v pridelenom regióne. Dôležitá je aj manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav. Uvítame stredoškolské vzdelanie a prax na podobnej pozícii. Podmienkou je platné VP skupiny C a všetkých ostatných nevyhnutných náležitostí. Výhodou je vlastnenie preukazu ADR.

HAGLEITNER je silná a nezávislá rakúska spoločnosť, ktorá si svoje postavenie na medzinárodnom trhu udržiava už niekoľko desaťročí vďaka kvalitným produktom a inováciám.

HAGLEITNER HYGIENE SLOVENSKO s.r.o. so sídlom v Senci je 100% dcérskou firmou spoločnosti HAGLEITNER. Rovnako ako materská spoločnosť, aj slovenská pobočka je pre svojich zákazníkov partnerom v otázkach profesionálnej hygieny.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dialničná cesta 27
90301 Senec

Kontakt

ID: 3318312   Dátum zverejnenia: 9.4.2019