Skladník/Vodič - Miesto práce: Senec

HAGLEITNER HYGIENE SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:
Pomoc pri príprave tovaru v menšom sklade pre expedovanie zákazníkom (pre našich šoférov, špedíciu). Práca s počítačom: sledovanie stavu zásob, spracovávanie objednávok na týždennej báze v int.systéme NAVISION, kontrola stavu zásob, práca s VzV. Starostlivosť o poriadok a čistotu v sklade a areále firmy. V prípade potreby pomoc s rozvozom tovaru v rámci SC a okolia

Hľadáme do príjemného kolektívu kolegu, ktorý by mal svoju prácu rád a vykonával by všetky zverené úlohy zodpovedne.

Ponúkame prácu na hlavný pracovný pomer. Práca iba počas pracovných dní pondelok-piatok. Termín nástupu možný ihneď, resp.dohodou.

Ak hľadáte zamestnanie práve s takouto náplňou práce budeme radi, ak nás oslovíte a poskytnete nám Váš životopis. Odoslaním Vášho životopisu nám automaticky dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s právnymi predpismi.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho interného výberu.

Vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadné stretnutie práve s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôslednosť pri práci a manipulácii s tovarom (výdaji/preberanie), ochota pracovať s počítačom, odolnosť voči stresu, flexibilita a tímový hráč.

Význam názvu spoločnosti HAGLEITNER symbolizuje inovatívnu hygienu. HAGLEITNER je silná a nezávislá rakúska spoločnosť zastúpená v 63 krajinách sveta, ktorá si svoje postavenie na medzinárodnom trhu udržiava už niekoľko desaťročí vďaka kvalitným produktom, nadčasovým inováciám a servisom na najvyššej úrovni.
Hagleitner je kompletný dodávateľ inovatívnych hygienických produktov. S našimi dávkovacími zariadeniami sme lídrom na rakúskom a nemeckom trhu, úspešní v priamom predaji v 12 krajinách strednej a východnej Európy. Staráme sa o obchodných partnerov vo viac ako 60 krajinách sveta. Náš úspech je založený na kompetencii našich zamestnancov a na našej snahe neustále sa zlepšovať.

HAGLEITNER HYGIENE SLOVENSKO s.r.o. so sídlom v Senci je 100% dcérskou firmou spoločnosti HAGLEITNER HYGIENE INTERNATIONAL GmbH. Rovnako ako materská spoločnosť, aj slovenská pobočka je pre svojich zákazníkov partnerom v otázkach profesionálnej hygieny a dezinfekcie.
Základom nášho úspechu je naša firemná kultúra, ktorá predstavuje hodnoty ako kvalita, budúcnosť, nadšenie a tradícia. To najdôležitejšie však je a zostáva človek - centrálna hodnota vo firme HAGLEITNER.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3267532  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac900