Predavač (na stredisku BB)

HAGARD: HAL, spol. s r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje komunikáciu so zákazníkom, priamo vybavuje a plní požiadavky zákazníkov,
- zodpovedá za preberanie a správne uloženie tovaru,
- vydáva tovar na základe dodacieho listu, faktúry alebo dokladu z registračnej pokladnice,
- ovláda sortiment tovaru v takom rozsahu, aby nedochádzalo k jeho zámenám,
- práce s elektronickou registračnou pokladňou, príjem bezhotovostných platieb a platby v hotovosti,
- vykonáva ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného.

- stabilná spoločnosť
- výhody sociálneho fondu.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov,
spĺňajúcich kritériá na výkon funkcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- odborné vedomosti,
- práca v kolektíve

Spoločnosť HAGARD:HAL, spol. s r.o. je najväčšou veľkoobchodnou spoločnosťou v oblasti predaja elektroinštalačného materiálu pôsobiacou v 17 lokalitách Slovenska, s 30 ročnou tradíciou.
Spoločnosť HAGARD:HAL, spol. s r.o. má záujem zamestnávať talentovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4078985  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac