Elektrikár/elektromontážnik

HACO, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacNástupná mzda od 800 € (závisí od skúseností kandidáta) + variabilná zložka mzdy do výšky 150 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu kolegu, ktorý zabezpečí plynulý chod výrobnej linky z pozície elektromontážnika. Ide o zaujímavú prácu na našich produktoch (ohraňovacie lisy, nožnice) s potenciálom ďalšieho rozvoja.

Na začiatku budeme od kandidáta požadovať:
- čítanie elektrických schém strojných zariadení
- montáž káblov/elektrokomponentov na strojné zariadenia
- oživovanie (spúšťanie) strojných zariadení
- riešenie prípadných problémov po spustení strojných zariadení

- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 3,90 Eur (pre zamestnanca v sume 1,28 Eur)
- vianočná kapustnica
- rôznorodá práca na unikátnych produktoch

V prípade záujmu nám pošlite profesijný životopis mailom, poštou prípadne osobne.
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na pozícii vám pomôže zmysel pre detail a vzhľadom na neustály rozvoj technológií záujem o učenie sa nových vecí.

Prosperujúci strojársky podnik patriaci medzinárodnej spoločnosti Haco Group Int.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HACO, a.s.
1. maja 1850
031 80 Liptovský Mikuláš

Kontakt

ID: 2513784  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac