Servisný technik Slovensko

Hach Lange s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hach Slovenská republika hľadá silného kandidáta na pozíciu

Servisný technik SK

Popis pracovnej pozície

Servisný technik bude zodpovedný za servisné práce v Slovenskej republike podľa ich pridelenia. Bude tiež zodpovedať za plnenie obratu, produktivity a cieľového zisku.

Náplň práce

  • Opravy, údržby a inštalácie prístrojov Hach Lange v regióne Slovenskej republiky
  • Poskytovanie efektívnej a špecializovanej produktovej a zákazníckej podpory pre procesné a laboratórne prístroje spoločnosti Hach
  • Podpora obchodného tímu s komplexnými servisnými ponukami a zmluvami podľa potreby
  • Úzka spolupráca s pracovníkmi servisnej administratívy za účelom zaistenia profesionálneho plánovania a výkonu návštev zákazníkov
  • Generovanie servisných zmlúv a príležitostí pre ďalšie zvyšovanie obratu servisu a spokojnosti zákazníkov v regióne
  • Dodržiavanie pravidiel, postupov a štandardov servisu
  • Propagácia predaja servisných zmlúv a ďalších produktov spoločnosti Hach
  • Ďalšie relevantné pridelené povinnosti

Požadované vzdelanie a skúsenosti

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru, VŠ výhodou
  • Minimálne 3 roky skúseností s prácou v technickom prostredí – praktická skúsenosť s opravami prístrojovej techniky v teréne nevyhnutná
  • Efektívne plánovanie času a projektov, schopnosť pracovať na viacerých úlohách súbežne
  • Schopnosť komunikácie so zákazníkmi na obchodnej báze
  • Znalosť práce s počítačom, skúsenosť s Microsoft Office, vrátane Excel, Word
  • Zmysel pre priority pri riešení problémov a odhodlanie splniť plán obratu a zisku
  • Platný vodičský preukaz skupiny B - nutný
  • Plynulá komunikácia v anglickom jazyku slovom i písmom a celkové dobré komunikačné schopnosti
  • Paragraf 22
  • Ochota pracovať s produktami z alebo priamo v miestach nakladajúcich s priemyselnou a odpadovou vodou (ochranné očkovanie proti hepatitíde typu A a B je poskytnuté)

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3982133  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.