Можливість для людей з України

Servisný technik, údržbár (Bratislava)

HaboLNG s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite
Od 1 400 EUR/mesiacročné odmeny až do výšky 10% ročného platu (13. plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme technicky mysliaceho kolegu so zodpovedným prístupom k práci, konštruktívnym prístupom k riešeniu úloh, ktorý dokáže pracovať samostatne, no zároveň je tímovým hráčom a ochotný sa naďalej vzdelávať.
Hlavnou zodpovednosťou na uvedenej pozícii je oprava a údržba strojných zariadení (ako napr. kompresory, potrubia, ručné armatúry, pneumatické valce, pákové mechanizmy, čerpadlá, guľové kohúty a pod.).

Ako bude vyzerať pracovná náplň?:
- pracovať so špecializovanými plynovými zariadeniami - kvapalný plyn
- vykonávať plánovanú údržbu a neplánované opravy mechanických častí - motory, kompresory, ventile, kohúty, meracích zariadení
- opravy elektrických častí a súčiastok,
- vykonávať činnosti s ručným náradím (ručné náradie, momentové kľúče)
- pracovať s jednoduchou technickou dokumentáciou (výkresy, revízne správy, normy)
- vykonávať jednoduchú administratívnu činnosť (evidencia, denníky )

Zaujímavé zložky našej ponuky?
* služobné auto aj na dochádzanie do práce,
* služobný telefón, laptop
* práca pre dynamickú a ekologickú spoločnosť ,
* možnosť pracovať s technológiami 21. storočia v oblasti energetiky,
* káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
* Zaškolenie do problematiky odvetvia,
* a iné benefity, ktoré potešia ...

Životopis prosím zasielajte na adresu [email protected] alebo prostredníctvom portálu profesia.sk
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vyhradené technické zariadenia, plynové, elektrické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Paragraf 21 alebo 22 - č. 508/2009 Z.z. - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

mechanik, opravár, údržbár, jednoducho zručný človek

Počet rokov praxe

3

Základným predpokladom úspešnosti je entuziazmus.
Samozrejmosťou by mali byť:
* výborné technické myslenie a konštruktívny prístup k riešeniu úloh,
* vlastniť certifikát Par. 22 alebo 23 podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. (nie je podmienkou)
* rozvážnosť pri práci a profesionálna komunikácia,
* zodpovednosť a spoľahlivosť, :-)

HaboLNG, s.r.o. podniká v oblasti výroby a prevádzky ČS s ekologickými palivami LNG, BioLNG, CNG a bioCNG. Cieľom spoločnosti je ekologizácia ťažkej nákladnej dopravy v SR pri udržaní nákladovosti a rentability nákladov na logistiku. Pod výrazom "ekologizácia" rozumieme zníženie emisii NOX a PM2,5 o 95% a CO2 od 19 do 99%.

Viac na
www.lng.sk alebo www.habolng.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lukáš Soták
Tel.: +421917472439
E-mail: poslať životopis
ID: 3875747  Dátum zverejnenia: 29.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac