1 500 - 2 500 EUR

UI Designer Junior/Senior

Habitable s.r.o.

Miesto práce
Zochova 5, 811 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame novú pozíciu pre talentovaných úchádzačov, ktorí chcú definovať tvár inovatívnych digitálnych produktov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1500. Presná výška odmeny závisí od schopností a skúseností konkrétneho uchádzača.

Vybraní uchádzači sa stanú členmi tímu, ktorý pracuje na zaujímavých a náročných projektoch. Naučia sa nové zručnosti a ich portfólio sa rozrastie o cenné projekty. Toto sú dôvody, pre ktoré to sami robíme.

Členov tímu vnímame ako rovnocenných partnerov. Materiálne a ľubovoľné iné benefity radi poskytneme po vzájomnej dohode. Možnosti sú neobmedzené.

Prosíme uchádzačov, aby nám miesto životopisu poslali výber z vlastných projektov, na ktoré sú hrdí, vo forme dizajnov, skíc, wireframov či poznámok. Plusom bude motivačný list, v ktorom zhrniete, prečo chcete túto rolu vykonávať a kam sa chcete v budúcnosti posunúť.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké znalosti a schopnosti sa pri tejto práci zídu?
- Byť precízny a dôsledný
- Schopnosť naskicovať vlastnú predstavu (v čomkoľvek od papiera a ceruzky, Sketch, alebo Photoshop)
- Premeniť vágne definované požiadavky na workflows a dizajny
- Vedieť sa pýtať, dopátrať sa ku koreňu problému
- Rozumieť technickému žargónu, poznať R&D terminológiu

Ako viete, či ste vhodný uchádzač?
- Máte radi systém, poriadok a prehľadnosť
- Často si v duchu hovoríte: "Nebolo by lepšie, keby to či ono fungovalo napríklad takto(...)?"

Táto práca je vhodná pre ľudí, ktorí majú názor, vedia ho zhmotniť do formy skíc a návrhov a dokážu ho "predať". Tvoríme digitálne produkty, s ktorými pracujú milióny používateľov.

Tvoríme digitálne produkty a služby pre popredné značky. Nezaoberáme sa zdobením povrchu. So všetkou vážnosťou a zaujatím tvoríme zmysluplné digitálne produkty a služby, obľúbené našimi používateľmi a pridávajúce merateľnú hodnotu podnikaniu našich zákazníkov. Preto ideme do hĺbky, nedáme na prvé dojmy a pracujeme s aktuálne vytýčenými podnikateľskými cieľmi. Nejde nám len o to, urobiť si svoju prácu. Pomáhame vyriešiť reálny problém.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Zochova 5
81103 Bratislava
ID: 2783076   Dátum zverejnenia: 29.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1500. Presná výška odmeny závisí od schopností a skúseností konkrétneho uchádzača.