Logo HABERL Wealth Management, o. c. p., a. s.

Back Office pracovník

HABERL Wealth Management, o. c. p., a. s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú posilu ktorú baví administratíva a je zameraná na precíznosť a spoľahlivosť, nakoľko tvoja pracovná naplň bude:
- zakladanie a schvaľovanie klientskych účtov,
- vysporiadanie obchodov s cennými papiermi,
- správa siete custodiánov a komunikácia s bankami,
- vykonávanie pravidelných rekonsiliácií,
- pripravovanie podkladov pre hlásenia do NBS,
- práca s dátami v programe Excel
- spolupráca s ostatnými oddelenia spoločnosti (front office, compliance, účtovné oddelenie,...),

V HABERL Wealth Management považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier, na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie.
Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti, ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- profesionálne zaškolenie
- kariérny rast
- práca v príjemnom kolektíve
- výrazná zľava na firemné produkty pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- v piatok skrátená pracovná doba
- moderné kancelárie vrátanie nápojov a ovocia
- firemné akcie
- finančné bonusy

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť HABERL Wealth Management, o.c.p. a.s., bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo - Back Office

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícií výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* skúsenosti s prácou s údajmi (analýza, interpretácia);
* analytické myslenie, systematickosť, precíznosť;
* samostatnosť a iniciatívnosť.

Kandidáti, ktorí majú skúsenosti v podobnej oblasti majú výhodu.

HABERL Wealth Management o.c.p. a.s., je moderný obchodník s cennými papiermi. Svojim klientom dlhodobo prináša prvotriedne výsledky v oblasti investičného bankovníctva a wealth manažmentu. Viac o spoločnosti nájdete na www.haberl.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Angelika Kocianová
Tel.: +421910283483
E-mail: poslať životopis
ID: 4836122  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac