Burzový maklér

HABERL Wealth Management, o. c. p., a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacK základnej mzde 1 300 EUR, prislúchajú nadštandardné odmeny za plnenie obchodného plánu ktoré budú predstavené na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ambiciózny obchodník, zaujíma ťa obchodovanie na burze, investovanie, získavanie a starostlivosť o klientov? Tak toto je príležitosť práve pre teba!

Etablovaný obchodník s cennými papiermi HABERL Wealth Management, otvára nové oddelenie Brokerage. Ako prvý slovenský obchodník prinesie klientom možnosť obchodovať na burzách po celom svete formou online platformy a ty môžeš byť pri tom. Využi túto príležitosť a staň sa súčasťou nášho ambiciózneho tímu.

Tvojou úlohou bude aktívny prístup pri komunikácii s potenciálnymi klientami s cieľom tvorenia svojho portfólia klientov. Budovať dlhodobé vzťahy s klientami. Poskytovať im profesionálny servis v oblasti investovania, ovládania platformy a diania sa na finančných trhov. Zároveň od teba očakávame záujem o zvýšenie svojich znalostí, skúseností a záujem o kariérny rast.

Od nás získaš možnosť pracovať v prestížnej spoločnosti, profesionálne zaškolenie v oblasti: komunikačných a obchodných zručnosti, time manažmentu, kapitálového trhu. K dosiahnutiu najlepších výsledkov je nastavený férový odmeňovací systém odrážajúci kvalitu práce a dosiahnutých výsledkov.

V HABERL považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier, na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti, ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- profesionálne zaškolenie
- kariérny rast
- práca v príjemnom kolektíve
- výrazná zľava na firemné produkty pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- v piatok skrátená pracovná doba
- moderné kancelárie vrátanie nápojov a ovocia
- teambuiding a firemné akcie
- finančné bonusy

Ak sme Vás našou ponukou zaujali, dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu www.profesia.sk čo najskôr.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti Vám ďakujeme.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o finančné trhy
- profesionálne vystupovanie, orientácia na klienta
- komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- základné vedomosti a skúsenosti z oblasti bankovníctva, finančných trhov a finančných nástrojov
- logické a samostatné myslenie
- skúsenosti s vyhľadávaním a získavaním nových klientov
- záujem o kariérny rast a napredovanie

HABERL Wealth Management o.c.p. a.s., je moderný obchodník s cennými papiermi. Svojim klientom dlhodobo prináša prvotriedne výsledky v oblasti investičného bankovníctva a wealth manažmentu. Viac o spoločnosti nájdete na www.haberl.sk
ID: 4296915  Dátum zverejnenia: 31.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac