Compliance špecialista / Právnik

HABERL Wealth Management, o. c. p., a. s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacMzda od 2 000 EUR, konečná mzda bude upresnená na osobnom pohovore na základe preukázaných skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú posilu ktorú baví právo a je zameraná na precíznosť a spoľahlivosť, nakoľko pracovná naplň bude:
- Compliance agenda, usmerňovanie ostatných útvarov spoločnosti vo vzťahu k legislatívnym požiadavkám
- znalosť MIFID II
- kontrolná činnosť ostatných útvarov spoločnosti
- sledovanie a implementácia príslušných zmien a celková situácia v oblasti regulačných požiadaviek týkajúcich sa spoločnosti
- Komunikácia s príslušnými orgánmi najmä s Národnou bankou Slovenska
- komunikácia s externým audítorom a právnou kanceláriou

V HABERL považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier, na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie.
Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti, ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- príjemné pracovné prostredie,
- možnosti ďalšieho vzdelávanie
- rýchly kariérny rast,
- finančné bonusy.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť HWM bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Compliance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Compliance

Počet rokov praxe

1

* ukončené vysokoškolské vzdelania II. stupňa (právo alebo ekonomické zameranie výhodou)
* prax na finančnom trhu (trh cenných papierov výhodou)
* dobrá orientácia v právnych predpisoch týkajúcich sa finančného trhu
* analytické myslenie, systematickosť;
* samostatnosť a iniciatívnosť.

Kandidáti, ktorí majú skúsenosti v podobnej oblasti majú výhodu. Vlastnosti ako samostatnosť pri riešení úloh, organizačné zručnosti, odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie, kritické myslenie, zmysel pre dôslednosť, veľmi dobré komunikačné schopnosti a reprezentatívne vystupovanie sú vítané.

HABERL Wealth Management o.c.p. a.s., je moderný obchodník s cennými papiermi. Svojim klientom dlhodobo prináša prvotriedne výsledky v oblasti investičného bankovníctva a wealth manažmentu. Viac o spoločnosti nájdete na www.haberl.sk
ID: 4071872  Dátum zverejnenia: 4.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac