Wealth manager / Privátny bankár

HABERL Wealth Management, o. c. p., a. s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac1500 EUR základ + odmena za splnenie obchodného plánu + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie afluentných klientov a budovanie klientského portfólia;
• identifikácia potrieb klientov a poradenstvo v oblasti investovania na finančných trhoch ;
• vedenie stretnutí a rokovaní s klientmi spoločnosti ;
• profesionálne zabezpečenie servisu pre klienta ;
• vzdelávanie sa v oblasti financií ;
• spolupráca s vedením spoločnosti.

V HABERL považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier, na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti, ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- profesionálne zaškolenie,
- rýchly kariérny rast,
- nadštandardné finančné ohodnotenie,
- firemné dovolenky, akcie,
- finančné bonusy.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte veľkú výzvu? My Vám ju vieme poskytnúť.

Ste osobou, ktorá má potešenie z obchodovania? Nie je pre vás problém, že tovar, s ktorým obchodujete sú peniaze? Ste osobnosť, pre ktorú je manažovanie, dosahovanie merateľných výsledkov, zdolávanie prekážok, veľa štúdia a náročná práca štandardom?

Potom nás prosím kontaktujte.

Kandidáti, ktorí majú skúsenosti v podobnej oblasti majú výhodu. Vlastnosti ako samostatnosť pri riešení úloh, organizačné zručnosti, odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie, veľmi dobré komunikačné schopnosti a reprezentatívne vystupovanie sú vítané a zaručujú úspech v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

- jeden rok praxe v priamom predaji finančných produktov
- orientácia na výsledok
- profesionálne vystupovanie, predajné a presvedčovacie zručnosti
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť

HABERL Wealth Management o.c.p. a.s., je moderný obchodník s cennými papiermi. Svojim klientom dlhodobo prináša prvotriedne výsledky v oblasti investičného bankovníctva a wealth manažmentu. Viac o spoločnosti nájdete na www.haberl.sk
ID: 4057854  Dátum zverejnenia: 19.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac