Obchodný zástupca

Haberkorn s.r.o.

Místo práce
Trnava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pre región – Trenčianský a Žilinský kraj

Vašou úlohou bude:

  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • poskytovanie odborného poradenstva a hľadanie optimálnych variantov riešenia
  • budovanie vzťahov s novými zákazníkmi
  • príprava podkladov pre vypracovanie ponúk a ich prezentácia
  • vedenie obchodných rokovaní
  • vyhľadávanie nových zákazníkov
  • posilňovanie pozície firmy Haberkorn s.r.o. v regióne
  • zodpovednosť za obchodné výsledky v regióne

Očakávame:

  • VŠ/SŠ vzdelanie strojárskeho zamerania
  • orientáciu na zákazníka a výsledok
  • schopnosť jednať s ľuďmi, príjemné vystupovanie
  • vysoko motivovanú a aktívnu osobnosť s citom pre obchod
  • profesionálne vystupovanie, komunikatívne a prezentačné schopnosti
  • ochotu k vyššiemu pracovnému nasadeniu, samostatnosť, flexibilitu
  • užívateľskú znalosť PC (MS Windows, MS Office)
  • vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič)
  • prax v obchodnej činnosti vítaná
  • základná znalosť anglického jazyka

Ponúkame:

  • zaujímavú prácu v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
  • pracovný pomer na dobu neurčitú
  • zaškolenie a priebežné vzdelávanie
  • príležitosť k sebarealizácii
  • motivujúce finančné ohodnotenie závislé na výsledku
  • prácu v mladom kolektíve
  • služobný automobil aj na súkromné účely, telefón, notebook

Profesijný životopis s fotografiou zasielajte najlepšie elektronicky do 11.4.2019 v odpovedi inzerátu, prípadne poštou na adresu:

Zuzana Kubínová
Generála Vlachého 305
747 62 Mokré Lazce
Česká republika

tel: +420 553 757 656

Voľné pracovné pozície na stránkach spoločnosti Haberkorn s.r.o. http://www.haberkorn.cz/kariera

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3618478  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 EUR/měsíc