Regionální obchodní manažer pro regiony ČR, SK, PL, HU

H2 WORLD HEALTH & BEAUTY COMPANY s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme 20 nejlepších obchodních manažerů a manažerek pro regiony: ČR, Slovensko, Polsko a Maďarsko

Jsme lídři trhu s vodíkem a hledáme kolegy a kolegyně do našeho týmu!
Vytváříme inovativní řešení, které trh potřebuje a používá!

Skupina H2 Global Group, je světovým lídrem a průkopníkem na poli vodíkových technologií pro
zdravotnictví, lázeňství, wellness a krásu, sport, zemědělství a chovatelství. Naše skupina těží z
dlouholetých zkušeností svých dceřiných firem a svými aktivitami se pohybujeme v oborech medicíny
(medicinální plyny a zdravotnické prostředky), biomedicíny, biotechnologie, biochemie, kosmetiky a
potravinářství (výživa). Nabízíme jedinečné produkty a přístroje.
Prestižní magazín Forbes zařadil v létě 2022 společnost H2 Global Group mezi TOP 10 startupů ze
severní Moravy.

Máme vlastní výzkum, vývoj a výrobu.
Máme vlastní mediální společnost – H2Times News
Máme vlastní a unikátní projekty a nápady, které umíme realizovat - H2City.com, atd…
Máme vlastní sklady a distribuci

Trh s vodíkem má obrovskou perspektivu

Umíš prodávat?
Komunikuješ jasně a efektivně?
Jsi milý/á, přátelský/á a upřímný/á?

Hledáme nejlepší obchodníky a obchodnice. Oceňujeme ambiciózní lidi, pro které je
životní nadstandard životním cílem. Hledáme talenty s novými nápady a kreativitu při
komunikaci. Nejsme standardní společnost. Nové kolegy si pečlivě vybíráme. Jsme
úspěšná a neustále se rozrůstající společnost s jedinečným postavením na trhu. Máme
celosvětově jedinečné produkty.
Hledáme obchodníka a obchodnici, který/á bude ve svém regionu zastupovat naši
společnost a aktivně vyhledávat nové zákazníky a s těmi komunikovat.

Co bude tvým úkolem?
Seznámit se s portfoliem našich světově jedinečných produktů, služeb a příležitostí.
Aktivně a samostatně avšak na profesionální úrovni vyhledávat nové zákazníky a
pečovat o ně. Představit, nabídnout a prodat jedinečné produkty, přístroje a služby naší
společnosti, která je jedničkou na trhu v oblasti využití molekulárního vodíku.

Co ti můžeme nabídnout?
Výdělek formou fixní mzdy a success fee.
Podporu našeho back-office týmu.
Nadstandardní podmínky pro práci a dosahování nejlepších výsledků.
Férové a upřímné jednání.
Kulturu založenou na přátelských vztazích, otevřenosti a týmové práci. Být členem
společnosti, která je jedničkou na trhu s mezinárodním přesahem, být členem
společnosti, která zavádí jedinečné produkty s obrovskou perspektivou a praktickým
využitím. Za nadstandardní výkon nabízíme nadstandardní fixní mzdu plus čtvrtletní
bonusy.
Zaměstnanecké výhody jako služební automobil i pro soukromé použití, sick days, 13.
mzdu, stravenky / příspěvek na stravu, mobilní telefon + PC, home office, 5 týdnů
dovolené a další. Důkladné proškolení, uvedení k zákazníkům a podporu kolegů.
Možnost mít dobré dlouhodobé zaměstnání.
Čím víc prodáš, tím víc si vyděláš – u nás obchodníci nemají strop!
Požadované vzdělání: rozhodují zkušenosti
Jazyková vybavenost: dle země uplatnění
Řidičský průkaz : skupina B
Plat: Fixní mzda + nadstandardní provize
Benefity: Bonusy / prémie. Auto i pro soukromé účely. Provize z prodeje. Mobilní telefon.
Notebook. Flexibilní pracovní doba. Stravenky / příspěvek na stravování. Zdravotní volno / sick days.
Možnost občasné práce z domova. Firemní akce a možnost účasti na domácích i zahraničních
veletrzích.
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva HPP / IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel
Nástup možný : IHNED nebo DOHODOU

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4504414  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc