Asistent odbytu

H & T company s.r.o.

Street food service, Cabajská, Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.3.
1 000 EUR/mesiacodmeny a bonusy, po troch mesiacoch nárast mzdy a v prípade svedomitého prístupu možnosť príplatkov za uskutočnené predaje.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne telefonické a e-mailové preberanie objednávok a ich zapisovanie do systému. Zodpovednosť za správnosť zapísanej objednávky, aktívna spolupráca s obchodnými zástupcami a skladníkmi. Ide o telefonickú a e-mailovú aktívnu komunikáciu so zákazníkmi.

príspevky na stravovanie, odmeny niekoľko krát za rok, teambildingy a firemné akcie.

Prosíme kontaktovať a zasielať životopisy IBA V PRÍPADE, ŽE VÁM TÁTO PRACOVNÁ DOBA VYHOVUJE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Počet rokov praxe

2

Hľadáme zodpovedného a maximálne komunikatívneho milého človeka, ktorý by sa venoval práci na tejto pozícii. Pracovná doba je flexibilná, najväčší nápor objednávok je v poobedňajších hodinách. Objednávky prijímame od nedele do štvrtka. (Piatok a sobota sú voľné dni). Skúsenosti s prijímaním objednávok sú vítané.

Sme mladá spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou kvalitného hovädzieho mäsa z Írska na slovenský trh www.streetfoodservice.sk
Venujeme sa väčšinou prevádzkam, ktoré ponúkajú jedlá rýchleho občerstvenia, ale nielen tým. Kvalitou našich produktov oslovíme aj veľmi náročných. Okrem hovädzieho mäsa dokážeme prevádzkam ponúknuť kompletný sortiment doplnkových mäsových výrobkov, hranoliek, omáčok, dressingov a obalových materiálov na jedlá. V neposlednom rade riešime s klientmi ich jedálne lístky, receptúry na jedlá a dizajn ich prevádzky - jednoducho celý STREET FOOD KONCEPT.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Milan Török
Tel.: +421908163522
E-mail: poslať životopis
ID: 4289522  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac