Reagujte bez životopisu

2500,-eur na mesiac brigáda pre pneumatikárov – Nemecko Regensburg,BMW

LLA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
4.8.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:zapájanie elektrických a vzduchových komponentov do výrobných liniek a zariadení v automobilovom priemysle v Nemecku v meste Regensburg,BMW

-slovensko-český kolektív
-stačí znalosť jazyka:SK+CZ,nemecky nie je podmienka,ale výhoda
-vítaný sú aj čerstvý absolventi elektrotechnických škôl-výučný list,maturita
-možné finančné zálohy ihneď po nástupe do práce
-mesačne príspevok na dopravu
-kvalitné ubytovanie je zabezpečené a hradené v plnej výške
-turnusová práca na živnosť,ak živnosť nemáte mi Vám ju založíme
-pracujeme v hale
-pracovná doba od 07:00 do 18:00 vrátane hodinovej obedovej prestávky
-splatnosť faktúr ihneď do 5 dní

Plat:11, -eur/hod
Možnosť platobného rastu v prípade dlhodobej spolupráce s finančnými odmenami,pokiaľ sa rozhodnete u nás ostať-ste vítaný
V prípade vážneho záujmu prosím zašlite stručný životopis s aktuálnou fotografiou a kópiu živnostenského listu na mail: [email protected]
Nástup nutný 4.8.2020 do 5.10:2020
Všetky otázky radi zodpovieme telefonicky alebo osobne na stretnutí.
Súhlasím so správou,spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosti H&O Group s.r.o.Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov tým,že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák.č.428/2002.o ochrane osobných údajov.Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 odst.23 cit.zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vzduchotechnika,elektrika slaboprud

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme rodinná dynamická firma, ktorá vznikla po dlhoročných skúsenostiach v automobilovom priemysle najmä pri montáži, demontáži výrobných liniek. Ich integrovanie podľa potrieb klienta vrátane elektromontážnych prác v rámci Európy.

Okrem profesionálnych montérov máme k dispozícií personál z oblasti strojárenskej výroby a automobilového priemyslu:

montážnik, mechanik, obrábač, kovov, pneumatikár, sústružník, zvárač, brusič, frézar, zámočník, elektrikár, elektroinštalatér, atď.

Kvalita odvedenej práce je pre nás samozrejmosťou. K našim zásadám patrí spokojnosť klienta a z tohto dôvodu sa snažíme neustále napredovať a zlepšovať naše služby.

Bola to dlhá cesta v priebehu ktorej sme získali skúsenosti a stali sme sa strategickým partnerom pre našich klientov. Sme hrdí na vybudované, lojálne a dlhoročné vzťahy s našimi klientmi.

Našim cieľom je splniť požiadavky klienta s ohľadom na spoľahlivosť, rýchlosť a kvalitu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3936163  Dátum zverejnenia: 10.7.2020