Vedúci oddelenia Prešov

H & M Hennes & Mauritz SK s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
970 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako jedna z najväčších svetových maloobchodných predajcov ponúka H&M veľa kariérnych príležitostí. Veríme v schopnosť našich zamestnancov rozvíjať sa a podporovať každého, kto chce prijať nové výzvy v rámci spoločnosti. Rýchlo sa rozvíjajúce prostredie s veľkou rozmanitosťou, kde sa nebudete nudiť!

Aby náš tím ďalej rástol, radi by sme privítali na palube milovníkov módy, ktorí majú skvelý zmysel pre módu, obchodné myslenie a talent pre koučovanie kolegov a ktorí by sa chceli uchádzať o poizíciu:

VEDÚCI ODDELENIA
Pre náš obchod v PREŠOVE

Vaše zodpovednosti

Práca H&M vedúceho oddelenia obnáša veľa zodpovednosti – ale aj veľa zábavy!
Váš denný rozsah povinností zahŕňa:

• Zabezpečiť, aby vaše oddelenie poskytovalo vynikajúce služby zákazníkom na predajnej ploche, v kabínkach a na pokladni,
• Zavádzanie a sledovanie predajných aktivít spolu s obchodným tímom,
• Prijímanie, trénovanie, rozvíjanie a poskytovanie spätnej väzby predajným poradcom spolu s manažérskym tímom obchodu,
• Plánovanie presonálu a usporiadávanie vášho oddelenia tak, aby vyhovovalo obchodným potrebám,
• Zabezpečenie profitu obchodu prostredníctvom plánovania rozpočtu, kontroly, kancelárskych rutín a prevencii strát,
• Nastavenie príkladu pre svoj tím – staňte sa ich vzorom!

Vaše zručnosti

Rovnako ako všetci v spoločnosti H&M sme presvedčení, že ste predajným, sociálnym, otvoreným, komunikačným a ambicióznym tímovým hráčom plným úsilia a optimizmu.
Avšak vaše osobné vlastnosti by mali zahŕňať aj:

• Minimálne 2 roky praxe na podobnej pozícii
• Vynikajúce medziľudské schopnosti a oko pre skvelú starostlivosť o zákazníkov,
• Schopnosť poskytnúť konštruktívnu, priamu spätnú väzbu a trénovať váš tím,
• Byť organizovaný a schopný uprednostňovať úlohy založené na obchodných potrebách,
• Schopnosť multitasku v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí,
• Plánovacie schopnosti - schopnosť stanoviť ciele, delegovať prácu a sledovať výsledky,
• Silné merchandisingové schopnosti so schopnosťou riadiť podnikanie prostredníctvom tvorivosti a rozsiahlych vedomostí o móde,
• Pozitívny, koučovací postoj, ochota učiť sa a zlepšovať.

Naša ponuka

• Stabilná pracovná zmluva
• Pevná 25% zľava z nákupov v spoločnosti H&M pre vás a jedného člena rodiny,
• Športová karta Multisport,
• Stravné lístky v hodnote 4 eur,
• Rozsiahly program školení,
• Možnosť rastu v rámci spoločnosti (viac ako 70% našich náborových procesov je interných),
• Šanca zažiť unikátnu kultúru spoločnosti H&M.
• Príspevok na rekreáciu
• Plat 970,- Brutto

V spoločnosti H&M ste vy, kto stanovuje limity pre vaše kariérne možnosti a váš osobný rast je rovnako dôležitý ako náš obchod.

Znie to zaujímavo? Tu je vaša šanca začať neobyčajnú kariéru!
Pošlite nám váš životopis a začnite pracovať vašim štýlom!
ŽIVOTOPIS POSIELAJTE NA EMAIL: [email protected]

Pre viac informácií o našej spoločnosti navštívte www.hm.career.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Dnes H & M pôsobí vo viac ako 50 krajinách a má viac ako 100.000 zamestnancov. Všetci sa riadia rovnakou filozofiou: prinášať zákazníkom módu a kvalitu za najlepšiu cenu udržateľným spôsobom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Dyankov
E-mail: poslať životopis
ID: 3917384  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac