Predajný poradca poradca Spišská Nová Ves

H & M Hennes & Mauritz SK s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
670 EUR/mesiac670,- brutto + príplatok za prácu počas víkendu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pracovnej pozícií je potrebné:

• Byť otvorený,
• Mať rýchlejšie pracovné tempo,
• Byť flexibilný s pracovnými hodinami,

…všetko ostatné sa naučíte vďaka nám!

Môžeme Vám ponúknuť:

• Formu zamestnania, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám,
• Možnosť kombinovať prácu s osobným životom
• Atraktívnu mzdu,
• Bonus až do 115,-eur na odporúčanie nových kolegov,
• Ďalšie príležitostné bonusy (Vianočný Bonus),
• Pevná 25% zľava z nákupov v spoločnosti H&M pre vás a jedného člena rodiny(priemerná výška zľavy je 200 eur ročne na zamestnanca),
• Športová karta Multisport(pri aktívnom vyuťívaní môžete ušetriť až 100 eur mesačne),
• Stravné lístky v hodnote 4 eur,
• Rozsiahly program školení,
• Možnosť rastu v rámci spoločnosti (viac ako 70% našich náborových procesov je interných),
• Šanca zažiť unikátnu kultúru spoločnosti H&M,
• Občerstvenie na pracovisku,
• Príspevok na rekreáciu,
• Garancia navýšenia platu o 5% po prvom roku.

V spoločnosti H&M ste vy, kto stanovuje limity pre vaše kariérne možnosti a váš osobný rast je rovnako dôležitý ako náš obchod.

Znie to zaujímavo? Tu je vaša šanca začať neobyčajnú kariéru!
Pošlite nám váš životopis a začnite pracovať vašim štýlom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Dnes H & M pôsobí vo viac ako 50 krajinách a má viac ako 100.000 zamestnancov. Všetci sa riadia rovnakou filozofiou: prinášať zákazníkom módu a kvalitu za najlepšiu cenu udržateľným spôsobom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Dyankov
E-mail: poslať životopis
ID: 3761260  Dátum zverejnenia: 25.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 670 EUR/mesiac670,- brutto + príplatok za prácu počas víkendu