Reagujte bez životopisu

Predajný poradca Brigádnik Bratislava Avion Shopping Park

H & M Hennes & Mauritz SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,66 EUR/hod.príplatok za víkend nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových členov!
Vitajte v H&M! Miesto, kde môžete byť sami sebou & ešte oveľa viac! Pozícia Sales Advisor – Predajný Poradca Brigádnik môže byť zábavným a flexibilným spôsobom ako si zarobiť peniaze, šancou učiť sa a rásť alebo začiatkom celoživotnej kariéry vo veľkej a dynamickej módnej spoločnosti.
Okrem osobného rozvoja a individuálneho rastu získate aj veľkorysé a veľmi cenené výhody, ako napríklad:

· Stabilný zamestnávateľ,
· Atraktívna mzda a ďalšie príležitostné bonusy.
· Rozsiahly program školení,
· Možnosť rastu v rámci spoločnosti (viac ako 70% našich
náborových procesov je interných),
· Šanca zažiť unikátnu kultúru spoločnosti H&M,
· Občerstvenie na pracovisku,
· Po odpracovaní 10 rokov dovolenka naviac,
· Odmena za odporučenie kolegu až do 150 eur,

· PLAT: 5,66-/hodina brutto, príplatok za víkend nad rámec zákona.

Čo bude náplň vašej práce:
• Vždy sú naši zákazníci na prvom mieste popri tom čo robíte, pomáhate im a zdieľate s nimi svoje znalosti o Produktoch a o Móde.
• Pomáhate a dozeráte na údržbu úhľadnej a upratanej predajne, aby ste zabezpečili pozitívny zážitok z nakupovania v súlade s normami H&M.
• Využívaním svojich schopností a vedomostí na podporu svojich kolegov prispievate k budovaniu dobrej atmosféry & ku správnemu fungovaniu tímu.

Ako si vás predstavujeme:
• Ste priateľský, spoločenský, pozitívny a ochotný učiť sa nové veci!
• Ste tímový hráč, ktorý rád pracuje v multitaskingovom prostredí.
• Ste podnikavý a pripravený myslieť mimo rámca.

H&M sa zaviazalo vytvárať rozmanité a inkluzívne miesto a aktívne hľadáme kvalifikovaných kandidátov bez ohľadu na rasu, pohlavie, rodovú identitu, sexuálnu orientáciu, etnickú príslušnosť, náboženstvo, národnostný pôvod, postihnutie alebo vek. Tu je vaša šanca na kariéru s nekonečnými príležitosťami, máte záujem?
Prihláste sa teraz a buďte sami sebou & ešte viac v H&M!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dnes H & M pôsobí vo viac ako 50 krajinách a má viac ako 100.000 zamestnancov. Všetci sa riadia rovnakou filozofiou: prinášať zákazníkom módu a kvalitu za najlepšiu cenu udržateľným spôsobom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Dyankov
E-mail: poslať životopis
ID: 2605395  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,66 EUR/hod.