Visual Merchandiser/Dekoratér Bratislava, Eurovea

H & M Hennes & Mauritz SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiacMožná obratová prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako jeden z najväčších svetových maloobchodných predajcov ponúka H&M veľa kariérnych príležitostí. Veríme v schopnosť našich zamestnancov rozvíjať sa a podporovať každého, kto chce prijať nové výzvy v rámci spoločnosti. Rýchlo sa rozvíjajúce prostredie s veľkou rozmanitosťou, kde sa nebudete nudiť!

Aby náš tím ďalej rástol, radi by sme privítali na palube milovníkov módy, ktorí majú skvelý zmysel pre módu, obchodné myslenie a talent pre koučovanie kolegov a ktorí by sa chceli uchádzať o poizíciu:

DEKORATÉR

Pre náš obchod v Bratislave, Eurovea

Popis pracovnej ponuky
· Poskytovanie vynikajúcich služieb zákazníkom na predajnej
ploche,

· Zaistenie správnej prezentácie odevov v obchode a vo výklade
podľa našich pokynov,

· Plánovanie, vykonávanie a sledovanie predajných aktivít a
kampaní,

· Maximalizovanie predaja analyzovaním správ o predaji
zodpovedajúcim spôsobom,

· Informovanie tímu obchodu o nadchádzajúcich aktivitách a
kampaniach,

· Priebežne trénovanie tímu v odevnej prezentácii,

· Objednávanie, spracovanie a usporiadanie materiálov na
obchode,

Kvalifikácia
· Rozsiahle vedomosti a záujem o módu a trendy,

· Schopnosť vytvárať vizuálne riešenia, ktoré inšpirujú

· Ambícia podniknúť vlastné iniciatívy,

· Schopnosť udržať sústredenie a zvládnuť tlak náročného dňa,

· Schopnosť organizovať, plánovať a nastaviť si priority s cieľom
maximalizovať predaj obchodu,

· Byť jasný a presvedčivý pri komunikácii s tímom,

· Pozitívny, koučovací postoj a ochota učiť sa a zlepšovať.

Naša ponuka

· Práca u stabilného zamestnávateľa,

· Atraktívna mzda,

· Pevná 25% zľava z nákupov v spoločnosti H&M pre vás a
jedného člena rodiny(v roku 2021 bola priemerná výška zľavy
214,- eur na jedného zamestnanca),

· Športová karta Multisport (pri aktívnom využívaní môžete ušetriť
až 100,- eur mesačne),

· Odmena za odporučenie kolegu do 150 eur,

· Rozsiahly program školení,

· Možnosť rastu v rámci spoločnosti (viac ako 70% našich
náborových procesov je interných),

· Šanca zažiť unikátnu kultúru spoločnosti H&M,

· Príspevok na rekreáciu.

· Príplatok za víkendy nad rámec zákona,

· Finančný príspevok pri narodení dieťaťa,

· Dni voľna nad rámec zákona,

· Podiel na zisku spoločnosti podľa odpracovaných rokov,

· Teambuildingy a súťaže,

· Občerstvenie na pracovisku.

· Obvyklá pracovná doba je od pondelka do piatku, ranné zmeny.

· PLAT: 1050,- eur brutto/mesiac a možná obratová prémia

V spoločnosti H&M ste vy, kto stanovuje limity pre vaše kariérne možnosti a váš osobný rast je rovnako dôležitý ako náš obchod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Dnes H & M pôsobí vo viac ako 50 krajinách a má viac ako 100.000 zamestnancov. Všetci sa riadia rovnakou filozofiou: prinášať zákazníkom módu a kvalitu za najlepšiu cenu udržateľným spôsobom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Dyankov
E-mail: poslať životopis
ID: 2588940  Dátum zverejnenia: 21.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac