Dekoratér/Visual Merchandiser H&M Bratislava, Aupark

H & M Hennes & Mauritz SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 230 EUR/mesiacmožná mesačná obratová prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej ponuky

Ako Dekoratér/Visual Merchandiser budete pozorovať najnovšie trendy a vynikať v stylingu a prezentácii odevov, pričom zákazník bude vždy stredobodom všetkého, čo robíte.

Náplňpráce:

  • Všetky kampane a aktivity v predajni plánujete a realizujete spolu s tímom predajne podľa pokynov H&M
  • Zaistenie správneho umiestnenia a vizuálnej prezentácie odevov v obchode a vytváranie jasných príbehov a outfitov
  • Kontrolujete a dopĺňate zásoby na predajnej ploche, zabezpečenie, že všetky veľkosti a štýly sú pre zákazníkov ľahko dostupné
  • Udržiavate čistý a organizovaný predajný priestor vrátane skladania a aranžovania odevov
  • Analyzujete KPI predajne a podnikáte kroky na dosiahnutie našich obchodných cieľov
  • Školíte a rozvíjate tím v oblasti vizuálnych a komerčných znalosti
  • Spolu s tímom obchodu dodržiavate všetky zásady a právne požiadavky H&M
Kvalifikácia

Vieme, že ste pozitívny, kreatívny a milujete módu a štýl. Mali by ste aj:

  • Ste tímový hráč a tešíte sa zo spolupráce s ostatnými členmi tímu.
  • Viete multitaskovať, ktorý rád pracuje v rýchlom prostredí.
  • Máte dobré komunikačné, komerčné a analytické schopnosti.
  • Ste otvorený, flexibilný a prispôsobivý zmenám.
  • Hovoríte po slovensky.
Dodatočné informácie
  • Aplikácie na pozíciu akceptujeme len prostredníctvom našej kariérnej stránky
  • Svoj životopis pošlite najneskôr do 11.4.2024.
  • Obvyklá pracovná doba Po-Pia ranné zmeny 38,75h týždenne
  •  PLAT: 1230,-/mesiac brutto, možná obratová prémia.

Benefity:

Všetkým našim zamestnancom v H&M Group ponúkame atraktívne benefity s rozsiahlymi možnosťami rozvoja po celom svete. Všetci naši zamestnanci dostanú zamestnaneckú zľavovú kartu, ktorá je použiteľná na všetkých našich značkách H&M Group - v obchodoch aj online. Značky, na ktoré sa zľava vzťahuje, sú: H&M (vrátane Beauty and Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound. Okrem zľavy pre zamestnancov sú všetci naši zamestnanci zahrnutí do nášho H&M Incentive Program – HIP.

·         Stabilný zamestnávateľ,

·         Zamestnanecká zľava 25%,

·         Športová karta Multisport (prvý mesiac zadarmo),

·         Atraktívna mzda a ďalšie príležitostné bonusy.

·         Rozsiahly program školení,

·         Možnosť rastu v rámci spoločnosti (viac ako 70% našich

          náborových procesov je interných),

·         Šanca  zažiť unikátnu kultúru spoločnosti H&M,

·         Občerstvenie na pracovisku,

·         Bonus pri narodení dieťaťa v podobe darčekovej karty v hodnote 50 eur,

·         Po odpracovaní 10 rokov dovolenka naviac,

·         Odmena za odporučenie kolegu až do 260 eur,

·         4 dni Relaxing Days (2 v prvom roku zamestnania).

Inklúzia & Diverzita

H&Mje súčasťou skupiny H&M Group. V H&M Group sme odhodlaní vytvárať a udržiavať inkluzívne, rozmanité a spravodlivé pracoviská v celej našej organizácii.Naše tímy by mali pozostávať z rôznych ľudí, ktorí zdieľajú a kombinujú svoje vedomosti, skúsenosti a nápady. Rozmanitosť pracovnej sily vedie k pozitívnemu vplyvu na to, ako riešime výzvy, čo vnímame ako možné, a ako sa rozhodneme nadviazať vzťah s našimi kolegami a zákazníkmi po celom svete. Preto sú v našom náborovom procese zohľadnené všetky dimenzie rozmanitosti.

Snažíme sa o spravodlivý a rovnocenný proces, a preto vás prosíme, aby ste k žiadosti neprikladali motivačný list, pretože často obsahuje informácie, ktoré môžu ľahko vyvolať neúmyselné zaujatosti.

Popis spoločnosti

H&M je módna značka, ktorá ponúka najnovšie štýly a inšpiráciu, od módnych kúskov a jedinečných dizajnérskych spoluprác až po cenovo dostupné kúsky šatníka. Našou obchodnou myšlienkou je móda a kvalita za najlepšiu cenu udržateľným spôsobom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Dnes H & M pôsobí vo viac ako 50 krajinách a má viac ako 100.000 zamestnancov. Všetci sa riadia rovnakou filozofiou: prinášať zákazníkom módu a kvalitu za najlepšiu cenu udržateľným spôsobom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Dyankov
E-mail: poslať životopis
ID: 4792776  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 230 EUR/mesiac