1 300 - 1 500 EUR

Vodič MKD

H&J Frigo-Sped-Trans s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
DOHODOU
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACA NA FRIGO . PREUKAZ ADR VYHODOU NIE JE VSAK PODMIENKOU. OBLAST POSOBENIA - RAKUSKO,POLSKO,MADARSKO,CECHY A SLOVENSKO , PRILEZITOSTNE NEMECKO, VIKENDY DOMA , PARKOVANIE TRNAVA ALEBO POPRAD POPRIPADE DOHODOU, PODROBNEJSIE INFO OSOBNE ALEBO CEZ TELEFON

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

950 EUR + DIETY + ODMENY

VSETKY DETAILY A INFORMACIA NA TELEFONOM CISLE +421905945571

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

5

POTREBNE VSETKY NALEZITOSTI PRE VODICA MKD- PLATNA KARTA VODICA, PLATNE KKV, PSYCHOTESTY, ADR PREUKAZ VYHODOU,

DOPRAVA A ZASIELATELSTVO, FIRMA FUNGUJE VYSE 20 ROKOV V CECHACH A UZ AJ NA SLOVENSKU , STABILNA A FUNGUJUCA SPOLOCNOST SPECIALIZUJUCA SA NA DOPRAVU POD TEPLOTOU , MEDZINARODNA A VNUTROSTATNA DOPRAVA

Pri Kalvárii 20/5897
917 01 Trnava

Kontakt

ID: 3778527   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 EUR + DIETY + ODMENY