Zootechnik

"H+H UNIPO" spol. s r.o.

Miesto práce
Plášťovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacodmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletné zootechnické práce, riadenie procesu chovu HD, výkrmu býkov, súvisiaca dokumentácia s chovom dobytka, oblsuha zariadení a technológie v živočíšnej výrobe, chov kráv bez trhovej produkcie mlieka

práca v stabilnej poľnohospodárskej spoločnosti, možnosti seba realizovania, rôzne školenia, semináre - možnosť vzdelávania sa, mobilný telefón, osobné auto, firemné akcie, príspevok na stravovanie, základná mzda je orientačná, odmeňovanie podľa osobných skúseností, výkonu, po zaučení možnosť predĺženia pracovného pomeru

Informácie o výberovom konaní

stručný životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chov dobytka,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

je výhodou

komunikatívnosť, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, samostatnosť, technická gramotnosť

poľnohospodárska a živočíšna výroba, výkrm HD, chov HD bez trhovej produkcie mlieka,
ID: 3995958  Dátum zverejnenia: 5.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac