Účtovník, mzdový účtovník

H-Fin s.r.o.

Citrínová, Podunajské Biskupice, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
10 - 15 EUR/hod.Mzda bude dohodnutá individuálne podľa schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie podvojného účtovníctva spoločností,

- účtovanie bankových výpisov,
- účtovanie a kontrola odberateľských faktúr, dodávateľských faktúr, príjmové a výdavkové doklady, pohľadávok a záväzkov,
- účtovanie a kontrola daňových dokladov,
- účtovanie interných dokladov,
- mesačná kontrola dokladov pri spracovaní DPH,
- pomocné spracovanie Dane z motorových vozidiel,
- účtovné práce spojené s mesačnou a ročnou uzávierkou,
- spolupráca pri ročnej uzávierke, inventarizácia zverených účtov,
- archivácia účtovných dokladov , ostatné účtovné a prevádzkové práce podľa potreby,

- účtovný program MRP/KS,

- spracovanie miezd v programe MRP Win, podávanie výkazov do poisťovní.

Flexibilný pracovný čas prispôsobený termínom, po zaučení a navyknutí na pracovný systém možnosť práce z domu, školenia, koncoročné odmeny.

Kontaktovaní budú len uchádzači spĺňajúci podmienky uvedené v inzeráte.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, mzdy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Mierne pokročilý
účtovný program MRP/KS, mzdový program MRP Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

​- prax v samostatnom vedení účtovníctva min. 3 roky
​- samostatnosť
​- analytické myslenie
​- schopnosť tímovej práce
​- dôsledné plnenie úloh a dodržiavanie stanovených termínov
​- skúsenosti s účtovným programom MRP/KS podmienkou​

Spoločnosť sa zaoberá vedením účtovníctva a spracovaním miezd.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Hana Holbojová
Tel.: +421904452524
E-mail: poslať životopis
ID: 4802858  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.