Asistent/ka stavbyvedúceho

H B H , a.s.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacMzda od 1 300 eur v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinácia a riadenie stavebnej činnosti podľa pokynov stavbyvedúceho
• kontrola a evidencia vykonávaných stavebných prác subdodávateľmi
• spolupráca so stavbyvedúcim pri zabezpečovaní kvality všetkých realizovaných prác
• spolupráca so stavbyvedúcim pri spracovávaní súpisov vykonaných prác a ďalších administratívnych úkonoch
• komunikácia s projektantom, subdodávateľmi, odbornými konzultantmi
• tvorba jednoduchých výkazov výmer
• dbať na efektivitu stavby
• kontrola dodržiavania harmonogramov prác, technologických postupov, kvality prác a dodržiavania BOZP a PO
• koordinácia subdodávateľov a dodávok materiálu, zodpovednosť za včasné dodávky tovarov a prác
• vedenie a pravidelná aktualizácia stavebného denníka
• pracoviskom zamestnanca je Robotnícka 286, 017 01 Považská Bystrica, no v závislosti od realizovaných stavieb práca vyžaduje príležitostné cestovanie (Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj) - ubytovanie zabezpečené

Mzda v závislosti od skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Cenkros/ODIS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, zodpovednosť, organizačné a technické schopnosti, anglický jazyk alebo nemecký - výhodou (nie podmienkou)

H B H , a. s. je stavebno - obchodná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac než 30 rokov. Hlavným predmetom činnosti je výstavba a rekonštrukcia polyfunkčných a bytových stavieb, administratívnych stavieb, stavieb občianskej vybavenosti, priemyselných stavieb a inžinierskych stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4718318  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac