Senior účtovník

H B H , a.s.

Miesto práce
Robotnícka 286, Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
dohodou
982 - 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy bude dohodnutá po pohovore na základe kvalifikácie, skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za vybrané úseky účtovníctva,
• kontrola spracovania DPH, SV, KV,
• účtovné závierky, daňové priznania,
• inventarizácia,
• spracovanie jednoduchých reportov pre manažment,
• sledovanie legislatívnych zmien.

• po nástupe vysoká a priama podpora hlavnej účtovníčky v
spoločnosti, ktorá Vás postupne prevedie celou zverenou agendou,
• možnosť neustáleho odborného rastu v ekonomickej oblasti a
dlhodobá istá budúcnosť,
• práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti , priestor na
sebarealizáciu,
• systém kurzov a školení,
• možnosť parkovania zadarmo pri firme,
• príspevok na dopravu do zamestnania,
• bonusy zo sociálneho fondu - jubilejné, príspevky na sociálnu
výpomoc,
• strava za 1 euro v priestoroch firmy,
• mobilný telefón.

K tomu ešte ponúkame:
• pomocnú ruku pri všetkých problémoch,
• zmysluplnú prácu so šikovnými kolegami, ktorí ju majú radi,
• kolegov a nadriadených otvorených novým možnostiam a výzvam.

Záujemcovia zašlú životopis na mailovú adresu, uvedenú nižšie a vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Daňové a účtovné zákony - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

• samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita,
• profesionálny a seriózny prístup k práci,
• schopnosť učiť sa nové veci,
• odolnosť voči stresu.

H B H , a. s. je stavebno - obchodná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac než 30 rokov. Hlavným predmetom činnosti je výstavba a rekonštrukcia polyfunkčných a bytových stavieb, administratívnych stavieb, stavieb občianskej vybavenosti, priemyselných stavieb a inžinierskych stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4695543  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 982 EUR/mesiac