Reagujte bez životopisu

Rozpočtář / přípravář senior (m/ž)

H&B delta, s.r.o.

Bobrky 382, Vsetín 1, Vsetín, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost H&B delta, s.r.o. hledá do svého týmu šikovného rozpočtáře a přípraváře v jedné osobě s působností ve Vsetíně.
Pozice je určena pro divizi, která se specializuje na historické budovy, technické a hospodářské objekty, církevní stavby a stavby občanské vybavenosti, rodinné a bytové domy.
Přesvědčte se o nás a podívejte se na naše reference, ať víte, do čeho jdete. Naleznete je na www.hbdelta.cz .

Co Vám můžeme nabídnout?
- zaměstnání u špičkové české firmy se zaměřením na jedinečné stavební projekty
- perspektivní práci v inovativní a progresivní firmě v oboru
- spolupráci na významných projektech v ČR
- růst, vzdělávání a dosažení expertních znalostí v oboru
- férové a motivující odměňování v závislosti na výsledku projektu
- firemní benefity (mobil, stravenkový paušál, firemní akce, sick days, příspěvek na penzijní připojištění, a mnoho dalších)

Co Vás na dané pozici čeká?
- příprava a sestavování rozpočtů
- sledování výnosů a nákladů u realizovaných zakázek
- výběr vhodných dodavatelů
- objednávání materiálu na zakázky
- jednání se subdodavateli
- koordinace činnosti odborných techniků a subdodavatelů
- kontrola a dohled nad dodržováním kvality a hospodárnosti

Co očekáváme my od Vás?
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
- znalost stavebního trhu (ceny stavebních prací, znalost a orientace ve výkresech)
- znalost MS Office (Excel); rozpočty RTS, URS
- praxe na obdobné pozici výhodou
- zodpovědnost za svěřené projekty
- komunikační dovednosti
- týmového hráče
- ŘP sk. B (aktivní řidič)

Mzda: od 45.000 Kč (dle odbornosti)

Místo výkonu práce: Vsetín, ČR
Nástup: ihned, nebo dle domluvy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Bohdana Válková
Tel.: 725 675 531
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4816233  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc