Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vedoucí výroby prefabrikovaných konstrukcí

H.A.N.S. stavby, a.s.

Místo práce
Malá Čeperka 13, Čeperka-Opatovice nad Labem, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

V rámci výroby prefabrikovaných konstrukcí ve výrobním závodě v Čeperce u Pardubic hledáme vedoucího výroby pro obor prefabriokované konstrukce. Vaší pracovní náplní bude denní koordinace a řízení týmu techniků, řízení a kontrola plánování výroby, řízení a kontrola materiálových vstupů do výroby, řízení a kontrola expedice hotových výrobků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vzdělání technického charakteru nebo stavebně-technické vzdělání. Čtení stavební dokumentace, práce s MS office. Schopnost empaticky a konstruktivně řídit kolegy, komunikace s ostatními složkami ve společnosti - management, stavební montáže, účetní oddělení apod.

Výhodou bude, pokud budete umět

další technické znalosti, samostatnost a snaha se učit nové postupy, práce s MS NAVISION

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme stabilní pozici na HPP a dobu neurčitou, osobní vozidlo i pro soukromé účely, PC, telefon, osobní ohodnocení dle dosažené praxe od 60.000,-Kč do 90.000,-Kč hrubého.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost delšího neplaceného volna
Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Notebook
Vlastní organizace náplně práce
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Jarolímek
Tel.: 724 176 967
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4798018  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc