Společnost H.A.N.S. stavby, a.s. působí úspěšně ve stavebnictví od roku 1991. Navrhujeme, vyrábíme, dopravujeme a montujeme železobetonové prefabrikované nosné konstrukce. Jsme významný zaměstnavatel a nabízíme dlouhodobou spolupráci v oboru, který má perspektivu. Přidejte se k nám a staňte se našimi spolupracovníky v centrále společnosti na Praze 4, nebo ve výrobním závodě H.A.N.S. v Čeperce u Pardubic nebo ve výrobním závodě s 80-ti letou tradicí v Lysé nad Labem. Těšíme se na Vás :-)

Stavbyvedoucí ve společnosti H.A.N.S. stavby, a.s.

H.A.N.S. stavby, a.s.

Místo práce
Prague
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Co vás čeká

Na pozici stavbyvedoucího hledáme kolegu do našeho realizačního týmu. Jedná se o práci na pozici stavbyvedoucího generálních dodávek staveb a částečných dodávek nosných konstrukcí. Čeká Vás řízení stavebních projektů po celé České republice, ale převážně v Středočeském kraji a v Praze.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme středoškolské vzdělání stavebního charakteru nebo praxi a zkušenosti v oboru, uvedené ale není podmínkou. Nutný řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je autorizace v oboru stavitel u ČKAIT nebo praxe při realizaci stavebních projektů pozemních staveb.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme stabilní zázemí české stavební společnosti fungující na českém stavebním trhu od roku 1991. Dále nabízíme platové ohodnocení od 40.000,-Kč do 60.000,-Kč dle dosažené praxe. Smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou na tři měsíce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Jarolímek
Tel.: 724 176 967
E-mail: poslat životopis

ID: 3782739   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40000 Kč/měsíc