Společnost H.A.N.S. stavby, a.s. působí úspěšně ve stavebnictví od roku 1991. Navrhujeme, vyrábíme, dopravujeme a montujeme železobetonové prefabrikované nosné konstrukce. Jsme významný zaměstnavatel a nabízíme dlouhodobou spolupráci v oboru, který má perspektivu. Přidejte se k nám a staňte se našimi spolupracovníky v centrále společnosti na Praze 4, nebo ve výrobním závodě H.A.N.S. v Čeperce u Pardubic nebo ve výrobním závodě s 80-ti letou tradicí v Lysé nad Labem. Těšíme se na Vás :-)

Architekt ve společnosti H.A.N.S. stavby, a.s.

H.A.N.S. stavby, a.s.

Místo práce
Prague
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Co vás čeká

Nabízíme pozici architekta v projekční kanceláři stavební firmy. Práce zahrnuje přípravu projektů ve všech projekčních fázích a to od architektonických studií prováděcí dokumentaci pozemních staveb. Pracujeme v Autocadu, Archicadu, Lumionu a dalších softwarech. Pracujeme na projektech rezidenčních, výrobních a logistických. Součástí naší práce jsou i urbanistické zakázky a v omezené míře návrhy interiérů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme dokončené vysokoškolské vzdělání stavebního charakteru. Praxe ani autorizace není podmínkou. Vítáme samostatnost a konstruktivní přístup k navrhování staveb.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou pro uchazeče je praxe v oboru, případně autorizace.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme práci na plný úvazek. Pracovní smlouva na dobu neurčitou. Nadstandardní pracovní ohodnocení.

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Jarolímek
Tel.: 724 176 967
E-mail: poslat životopis

ID: 3778449   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40000 Kč/měsíc