Společnost H.A.N.S. stavby, a.s. působí úspěšně ve stavebnictví od roku 1991. Navrhujeme, vyrábíme, dopravujeme a montujeme železobetonové prefabrikované nosné konstrukce. Jsme významný zaměstnavatel a nabízíme dlouhodobou spolupráci v oboru, který má perspektivu. Přidejte se k nám a staňte se našimi spolupracovníky v centrále společnosti na Praze 4, nebo ve výrobním závodě H.A.N.S. v Čeperce u Pardubic nebo ve výrobním závodě s 80-ti letou tradicí v Lysé nad Labem. Těšíme se na Vás :-)

Statik ve statické kanceláři H.A.N.S.

H.A.N.S. stavby, a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
35000 Kč/měsíc

Co vás čeká

Ve statické kanceláři H.A.N.S. statika nabízíme pozici na místě statika stavebních konstrukcí pozemních prefabrikovaných staveb. Náplní práce je zpočátku tvorba stavebně-konstrukčních částí prefabrikovaných konstrukcí a to především výkresy tvaru a výztuže halových staveb, dále kladečské plány konstrukcí pro montáž staveb a přípravu výroby. Po zapracování případně výpočty konstrukcí staveb.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme stavební technické vzdělání středního nebo vysokoškolského typu. Praxe není podmínkou.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je znalost vyztužování v některém z vyztužovacích programů např. RECOC a dále praxe v oboru nebo u konkurence vítána.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme nástupní plat 35.000,-Kč s motivační odměnou po dokončení zkušební lhůty. Dále pracovní smlouvu na dobu neurčitou na hlavní pracovní úvazek s 25 dny dovolené ročně. K dispozici zaměstnancům nabízíme mobilní telefon a SIM a příspěvek na bydlení v Praze. Po zapracování možná homeoffice dva dny v měsíci.

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Jarolímek
Tel.: 724 176 967
E-mail: poslat životopis

ID: 3618934   Dátum zverejnenia: 12.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35000 Kč/měsíc