Jeřábník na automobilovém jeřábu

H.A.N.S. stavby, a.s.

Místo práce
The Capital Prague
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební společnost H.A.N.S. stavby se zaměřením na prefabrikované železobetonové konstrukce hledá jeřábníky na automobilové jeřáby typu LIEBHERR. Nabízíme náborový příspěvek 5.000,-Kč a nástupní mzdu 35.000,-Kč + diety a ubytování . Práce je na stavbách po celé České republice a dále ve výrobních závodech společnsoti v Lysé nad Labem a v Čeperce.

Požadujeme jeřábnický průkaz a případně praxi v oboru stavebníictví. Více inoformací o nás na ww.hans.cz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3426066  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc