Projektant statik, pomocný projektant, konstruktér

H.A.N.S. stavby, a.s.

Místo práce
The Capital Prague
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

H.A.N.S. stavby, a.s. příjme na pobočku na Praze 4 stavební inženýry, projektanty statiky a konstruktéry.

Jsme stavební firma se zaměřením na prefabrikované železo-betonové konstrukce s působností na stavbách po celé ČR. Navrhujeme, vyrábíme, dopravujeme prefabrikované železo-betonové konstrukce již od roku 1991. Více infdromací o nás na www.hans.cz

Nabízíme náborový příspěvek 5.000,-Kč po zkušební době a nástupní plat 35.000,-Kč. Praxe není podmínkou.

Požadujeme vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání stavebního charakteru. Pro mimopražské zajistíme nájemní byt v Praze. Očekáváme kreativní přístup a vztah k týmové spolupráci.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3426065  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc