Lekár | gynekologická ambulancia

GYNAEX s.r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 36/16614, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3.000,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

» Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii v odbore gynekológia a pôrodníctvo
» Samostatné vykonávanie špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti
» Vedenie zdravotnej dokumentácie elektronicky aj v papierovej forme

✓ Nadštandardné finančné ohodnotenie
✓ Príjemné pracovné prostredie a práca v kolektíve špičkových odborníkov
✓ Práca s moderným prístrojovým vybavením
✓ Perspektívne a stabilné zamestnanie
✓ Priestor pre uplatnenie vlastných schopností a nápadov
✓ Možnosť odborného rastu a vzdelávania
✓ K dispozícii garážové státie priamo v budove

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritéria, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis
spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Všetky životopisy budú posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov
vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní e-mailom alebo
telefonicky a pozvaní na osobný pohovor.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

atestácia v odbore gynekológia a pôrodníctvo

• Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
• Záujem o pacienta a profesionálny prístup
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Špecializácia v odbore mamológia – senológia, alebo materno-fetála medicína je vítaná, ale nie je podmienkou
• Jazykové znalosti iných jazykov (angličtina, nemčina) sú výhodou
• Počítačové znalosti – medicínsky software

Súkromná gynekologická ambulancia Gynaex v Bratislave poskytuje nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v oblasti gynekológie a pôrodníctva, ultrazvuku v gynekológii a pôrodníctve a materno-fetálnej medicíny už viac ako 20 rokov. Využívame moderné štandardy starostlivosti a poskytovania služieb, medzi ktoré patrí najmodernejšie technické vybavenie, príjemné prostredie a elektronická zdravotná karta. Cieľom našej práce je zdravie pacientok a ich spokojnosť s poskytovanými službami, s dôrazom na individuálny prístup.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3196224  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.000,- €