Reagujte bez životopisu
Logo Gyn-Reh, s.r.o.

Fyzioterapeut/ka

Gyn-Reh, s.r.o.

Miesto práce
Šafárikova 65, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
800 - 1 200 EUR/mesiacMzdové podmienky v závislosti od dosiahnutého stupňa kvalifikácie a dĺžky praxe + príplatky v závislosti od aktivity pracovníka s možnosťou navýšenia celkovej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Poskytovanie liečebno-preventívnej zdravotnej starostlivosti v odbore fyzioterapia: ​

  • vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení, individuálne alebo v skupinkách,
  • vykonávanie rôznych druhov masáží,
  • obsluha a aplikácia zdravotných a masážnych zariadení,
  • administratíva spojená s liečebnými procesmi...

  • zázemie v stabilnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie, v malom tíme s voľnejším režimom
  • možnosť profesionálneho rozvoja a sebarealizácie
  • preplácanie odborných kurzov zamestnávateľom​
  • možnosť príplatkov v závislosti od aktivity pracovníka s navýšením celkovej mesačnej mzdy
  • koncoročné odmeny
  • voľné víkendy...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, fyzioterapia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax v odbore vítaná, výhodou sú aj individuálne kurzy
  • chuť rozširovať svoje znalosti a schopnosti
  • zodpovednosť, precíznosť a samostatnosť pri práci, ako aj ochota spolupracovať s kolektívom
  • komunikatívnosť, trpezlivosť a ľudský prístup k pacientom
  • ​spoľahlivosť a lojálnosť

Neštátne zdravotnícke zariadenie s rehabilitačnou ambulanciou a rehabilitačným oddelením.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Iveta Vanková
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4837632  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac