Učiteľ/ka SŠ - Biológia

Gymnázium Spišská Nová Ves

Miesto práce
Javorová 16, Spišská Nová Ves-Tarča
Termín nástupu
2024-09-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
373

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Biológia

Znalosť práce s PC
excel, word, služby internetu, aplikácie pre učiteľov,

Vzdelanie
Vysoká škola II. stupňa v súlade so zákonom č. 138/2019 Z.z. o pedag. zam. a odb. zam. v znení neskorších predpisov,

Ďalšie požiadavky
Osobnostné predpoklady:
• výborné komunikačné spôsobilosti a organizačné schopnosti,
• ovládanie MS Office a služieb internetu na základnej úrovni,
• skúsenosti s tímovou prácou na projektoch, aktívny prístup k inovatívnemu vyučovaniu a k osobnému profesijnému rozvoju.
Vítané predpoklady (nie sú podmienkou):
• absolvované vzdelávania / skúsenosti pri uplatňovaní didaktickej techniky a IKT na vyučovaní,
• prax v odbore (najlepšie zo strednej školy).

Zoznam požadovaných dokladov:
• žiadosť o prijatie do zamestnania,
• profesijný životopis,
• kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
• súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. pre potreby výberového konania.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Ingeborg Skalská
Tel.: +421948612526
E-mail: poslať životopis
ID: 4810621  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.