Učiteľ/ka SŠ - Informatika

Gymnázium Ružomberok

Miesto práce
Štefana Moyzesa 21, Ružomberok
Termín nástupu
2022-12-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
427

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Znalosť práce s PC
Vítané sú skúsenosti s implementáciou digitálnych technológií do vyučovacieho procesu.

Ďalšie požiadavky
Vyučovanie predmetu informatika + činnosti súvisiace s pedagogickou prácou.
Práca so špičkovým digitálnym vybavením v rámci projektu digitalizácie, možnosť profesionálneho rastu.
Práca v projektovom tíme a plnenie úloh školského digitálneho koordinátora. Digitalizácia školy, pomoc pri digitalizácii vyučovacieho procesu, začleňovanie IT do vyučovacích predmetov.
Všeobecné spôsobilosti: pedagogické zručnosti, kultivovaný prejav, vysoká počítačová gramotnosť, projektové zručnosti.
Osobnostné predpoklady: empatia, komunikatívnosť, kreativita, schopnosť pracovať v tíme, schopnosť riešiť pracovné problémy.
Úspešný uchádzač bude navyše odmeňovaný podľa platných predpisov v rámci projektu Školský digitálny koordinátor a za prácu v projektovom tíme.

ID: 4480153  Dátum zverejnenia: 4.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.