Mzdový účtovník

Gymnázium Púchov

Miesto práce
Ul. 1. mája 905, Púchov
Termín nástupu
2023-08-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
413

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Znalosť práce s PC
word, excel, internet, program mzdového účtovníctva

Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady a iné požiadavky:
• minimálne úplné stredné odborné vzdelanie ekonomického zamerania
• ovládanie spracovania miezd podľa platnej legislatívy
• znalosť predpisov z oblasti personálnej a mzdovej
• odborná prax v oblasti miezd minimálne 2 roky, prax v školstve vítaná
• výborná znalosť práce s PC (Word, Excel)
• znalosť programov (Wmzdy, iSpin) vítaná
• bezúhonnosť, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť

Ďalšie požiadavky
Náplň práce
• samostatné zabezpečovanie personálnej a mzdovej agendy – pracovné zmluvy, dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru, platové dekréty, spracovanie miezd, styk so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, daňovým úradom, vypracovávanie platových inventúr a pod.
• spracovanie štatistických výkazov zo mzdovej a personálnej oblasti
• spracovanie agendy žiadostí zamestnancov na poskytovanie príspevkov zo sociálneho fondu
• spracovanie agendy žiadostí zamestnancov na poskytnutie príspevku na rekreáciu
• spracovanie a vedenie dokumentácie školských a pracovných úrazov
• likvidácia vyúčtovaní pracovných ciest zamestnancov
• sledovanie legislatívnych zmien právnych predpisov a ostatné činnosti súvisiace s vyššie uvedenými oblasťami náplne práce

ID: 4588413  Dátum zverejnenia: 27.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.