Školník

Gymnázium Nitra

Miesto práce
Golianova 68, Nitra
Termín nástupu
2020-11-18

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Školník

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
707

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
nepožadujeme

Vzdelanie
Minimálne stredné vzdelanie ukončené výučným listom,
vodičský preukaz sk.B,
výpis z registra trestov

Ďalšie požiadavky
Pracovná doba striedavo po týždni od 6,00 - 14,00 hod. a 12,00- 20,00 hod., manuálne zručný - drobné remeselné práce, fyzicky zdatný - celoročná údržba areálu, spoľahlivosť, dochvíľnosť, schopnosť vychádzať s ľuďmi, zabezpečenie styku s úradmi, drobné nákupy, šofér služobného mot. vozidla.
Minimálny plat 701,- €, po skúšobnej dobe osobný príplatok.
Benefity: príspevok zamestnávateľa na DDS, príspevok na stravovanie, príspevok na rekreáciu.

ID: 3967720  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.