Školský špeciálny pedagóg

Gymnázium Andreja Vrábla, Mierová 5, Levice

Miesto práce
Mierová 5, Levice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
24.08.2020
976,5 EUR/mesiacv zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch. Uvedená základná mzda vychádza z úväzku 100%, závisí od výšky úväzku, platovej triedy ako i rokov praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• individuálne poskytovanie výchovy alebo poskytovanie výchovy v triede, vzdelávanie a špeciálno-pedagogické intervencie deťom a žiakom so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami,
• špeciálno-pedagogické intervencie deťom a žiakom, ktoré nie sú deťmi a žiakmi so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, v spolupráci so školským zariadením výchovného poradenstva a prevencie,
• špeciálno-pedagogické poradenstvo deťom, žiakom, zákonným zástupcom, pedagogickým zamestnancom a odborným zamestnancom,
• súčinnosť školskému zariadeniu výchovného poradenstva a prevencie.

• príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie vo výške 2% hrubej mzdy odo dňa nástupu do zamestnania,
• po uplynutí zákonom stanovenej lehoty poskytovanie rekreačných poukazov,
• ďalšie benefity poskytované zo sociálneho fondu.

Rozsah úväzku: 30% - 70% v závislosti od počtu integrovaných žiakov v nasledujúcom školskom roku
Pracovná doba: v závislosti od výšky úväzku
Miesto výkonu práce: Gymnázium Andreja Vrábla, Mierová 5, Levice
Druh pracovného pomeru: pracovný pomer na dobu určitú na 1 rok s predpokladaným predĺžením na dobu neurčitú, skúšobná doba v trvaní troch mesiacov.
Termín zasielania žiadostí a životopisov: do 31. 05. 2020
Predpokladaný termín výberového konania: 08. 06. 2020 – 12. 06.2020
Kontakt pre zasielanie žiadostí: [email protected]
Kontaktná osoba: Mgr. Vladimír Tóth
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špeciálna pedagogika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

špeciálny pedagóg

Počet rokov praxe

2

Kvalifikačné predpoklady: v zmysle zákona č. 138/2019 Z .z. o pedagogických a odborných zamestnancov v súlade s vyhláškou MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov
Požiadavky súvisiace s obsadzovaným pracovným miestom: bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka
Ďalšie požiadavky: individuálny profesionálny prístup, osobnostné a morálne predpoklady, spolupráca, zodpovednosť, komunikatívnosť
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis, kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní, súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

Osemročné gymnázium
ID: 3909026  Dátum zverejnenia: 6.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 976,5 EUR/mesiac